{В Коритному планують відмінити використання по батькові|ПІБ відходить в минуле в Коритному|Чи варто зберегти «по-батькові» для мешканців Коритного?|«За» і «проти» ПІБ в Коритному}

Продовжуючи тему наближення України до Євросоюзу, наша соціальна мережа вже в котрий раз розставляє пріоритети європейських цінностей, особливостей життя наших західних сусідів. Перед тим, як провести будь-які реформи, жителі Коритного мають бути інформаційно адаптовані до нових правил поведінки у власному соціумі.

На цей раз пропонується в паспорті кожного жителя села прибрати по-батькові. Мовляв ідея нав’язана з ворожої Росії, а західний світ не використовує батьківську форму звертання в розмові і в офіційних документах. Почуття ввічливості досить повно можна виразити, звернувшись до співрозмовника на «Ви». Навіть пропонується додавати своєрідну звеличувану форму звернення: «пан» та «пані».

Проблема з ідентифікацією людей існувала ще в давні часи. Наприклад, за часів Київської Русі були князі Святослав Ігорович, Ярослав Володимирович. Сьогодні людей ідентифікують через дату народження або ідентифікаційний код. Зменшення часу на написання повного імені, швидше сприйняття діалогу виникатиме у співрозмовників після усунення батьківської приставки.

Критики такого нововведення не задоволені віддаленням від батьківської пам’яті і певних традицій. Прихильники родинного дерева і сімейного статуту вже нарікають на забуття спочатку батьків, потім і батьківщини. Економісти зауважать, що на проведення реєстраційних дій всіх жителів Коритного потрібна буде кругленька сума коштів. Хто буде все це компенсувати? Чи доцільно це робити саме зараз? Невже немає більше чим зайнятись нашим депутатам?

Як бачимо, в цьому складному питанні є свої «за» і «проти». Не мудро бути прихильником однієї точки зору. Це питання є відкритим до обговорення для мешканців Коритного. Тому, коментуючи даний матеріал, є надія отримати вірний спосіб вирішення такої дилеми.

Прес служба громади


13.06.2018р.


17999

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити