Як перевірити паспорт?

Останнім часом почастішали випадки шахрайства, пов’язані з використанням загублених документів. Мешканці Козеріг можуть бути ошуканими злодіями через викрадені чи втрачені паспорти. Хто б міг подумати? З викраденим паспортом у Козерогах можна позичити гроші, орендувати житло чи іншу цінну річ. Як запобігти цьому?

Тема нашої сьогоднішньої статті буде перевірка паспортних документів, а точніше паспорта громадянина України, закордонного паспорта та тимчасового посвідчення на проживання за допомогою двох баз даних. Це база даних недійсних документів, тобто скасованих через пошкодження, а також база даних втрачених документів, що були загублені або викрадені. На сайті Кабінету Міністрів України існує цілий сервіс перевірки недійсних документів (паспортів). Він не потребує реєстрації, все робиться дуже швидко. Потрібно просто натиснути «Записатися онлайн». В новому вікні вводимо тип документа – паспорт громадянина України, далі серію і номер і все! Результатом перевірки буде відображатись повідомлення, що документ в обох базах відсутній.

Даний сервіс не буде діяти для підроблених паспортів, адже їх в цих базах даних видно не буде. Тому мешканцям Козеріг слід при перевірці документів звертати увагу на якість самого документа, голографічні елементи і різні ступені захисту. Скористатись сервісом дуже зручно також через мобільний телефон. Сторінки даного сайту, так само як і нашого (1ua.com.ua), адаптовані до перегляду з мобільних пристроїв, в т.ч. планшетів.

Прес служба громади


30.05.2018р.


345009

Поділіться сторінкою в соцмережах:


support(sobaka)1ua.com.ua