{Обережно, шахраї у Круті Горі!|Шахраї у Круті Горі, попередьте батьків!|Як поводитись з шахраями в Круті Горі?|Шахраї грабують літніх громадян Крути Гор}

Грошова реформа стала окремою темою, яку взяли на озброєння шахраї, що дурять літніх людей у Круті Горі. Ми піднімаємо це питання, адже скільки випадків вже було, а скільки ще може серед пенсіонерів-одиноких літніх людей. Вони залишаються ошуканими та пограбованими, бо ніхто з ними не провів бесіду, як поводитись з незнайомцями у подібних ситуаціях. Що нового говорить статистика?

Не тільки Крутою Горою, але й найближчими населеними пунктами області їздять соціальні працівники з підробленими документами. Вони полюють по будинках села, вишукуючи довірливих пенсіонерів. Маніпулюючи звичайними почуттями страху за зібраними заощадженнями, спочатку йде розмова, що в країні зараз ніби готуються до вступу в Євросоюз. А гроші терміново потрібно обміняти на нові купюри, бо старі пропадуть. Переконують тим, що стояти в банках – діло клопітне і управління соціального захисту населення взяло на себе таку благородну місію. Коли справа доходить до обміну грошей, то підсовують у запечатаних конвертах або звичайні папірці або сувенірні купюри. Конверти штампують за допомогою замовлених печаток, які в Інтернеті можна замовити без проблем. Теж саме із липовими документами.

Людям старшого віку важко пояснити, що документи зараз підробити не складно. В подібних ситуаціях необхідно поспілкуватись з старенькими. Зазвичай шахраїв часто відлякує те, що діти часто відвідують своїх батьків або знаходяться в постійному контакті з ними. Нехай розкажуть, що дочка десь їде з роботи, а син спить у сусідній кімнаті. Варто обережно наголосити, що всі гроші забирають діти, а привозять взамін продукти і інші потрібні речі. Після розмови негайно викликати поліцію за телефоном 102. Зайва профілактика не зашкодить, адже всі люди похилого віку Крути Гор такі безпорадні і потребують вашої допомоги. Бережіть їх, як своїх дітей.

Прес служба громади


11.09.2018р.


77597

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити