{Де купити долари в Круті Горі|Купуйте долари з банкомату|Де обміняти долари в Круті Горі?|Цілодобовий обмін валюти для мешканців Крути Гор}

Ще декілька років тому купити долар в Круті Горі було дуже складно при стрімкому падінні гривні. Зараз ми спостерігаємо помірну стабільність обмінного курс національної валюти. Економіка почала давати приріст експорту і оновились запаси валюти. Цьому сприяли і нові кредити МВФ. Але стаття сьогоднішня буде про те, як в 2019 році можна буде легко і без зайвих клопотів купити валюту в звичайному банкоматі чи платіжному терміналі.

Можливо, хтось з жителів Крути Гор звик купувати валюту на чорному ринку в так званих міняйл. Так, в них і обмінний курс кращий, але з іншої сторони є ризик купити фальшиву валюту. Ми рекомендуємо купувати валюту офіційно в банкоматах. Банки через обмінні операції декларують прибутки і сплачують податки.

Отже, перед купівлею валюти ознайомлюємося з курсами банку, що є на даний момент часу.Вибираємо для себе той курс, що є найбільш вигідним. Напроти банку можна натиснути посилання «Відділення банку», якщо ви не знаєте, в якому місті вони знаходяться. Але обмін валюти тепер можна буде зробити в банкоматах і платіжних терміналах. Де вони знаходяться в селі чи поблизу нього – можна побачити на сайті Банкомап.Так виглядають вулиці Києва з розгалуженою картою всіх банкоматів. Знайдіть найближчий до вас банкомат, напевно ви й так знаєте, де він є.

Згідно постанови НБУ №63 будь яка особа Крути Гор може внести готівкову гривню в банкомат і отримати долари, євро чи іншу валюту, яка є в наявності. Важливо навіть те, що не обов’язково мати картку банку. В результаті громадянин отримає чек із зазначенням суми операції, курсу. Особисті дані необхідно вказати, якщо обмінні операції перевищують еквівалент 150 тис. гривень. Користувач має право повернути назад валюту протягом 15 хвилин при здійсненні операції. При здійсненні валютообмінних операцій банки вже не вимагають отримання персональних даних з 01 липня минулого року, гадаємо, що в цьому році будуть проведені додаткові заходи на легалізацію обмінних операцій (знімуть взагалі обмеження на продаж валюти). Залучення банкоматів та платіжних терміналів для продажу валюти буде значним кроком на шляху до покращення бізнес середовища не тільки країни, а й Крути Гор. Як швидко це відбудеться на практиці, побачимо. До зустрічі!

Прес служба громади


02.01.2019р.


83042

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити