{Де побачити ставки місцевих податків Кримпулької?|Які ставки місцевих податків у Кримпулькій?|Тепер можна скачати ставки податків Кримпулької|Тепер доступні ставки податків Кримпулької}

Розвиток Інтернет середовища дозволив жителям Кримпулької торкнутись ще одного блага цивілізації. Це благо називається – право на інформацію. Державна Фіскальна служба України (ДФСУ) тепер має збирати дані щодо ставок податку, які запроваджені у Кримпулькій нашою місцевою владою. Тепер не треба йти до податкового інспектора, витрачати час, питати по телефону. Інтернет є майже у всіх вдома, тобто ознайомитись із ставками місцевих податків та зборів ми можемо прямо на сайті ДФСУ.

Обравши свою область, ми помічаємо 2 переліки – для фізичних та юридичних осіб. Інтуїтивно ми йдемо до розділу фізичних осіб, де побачимо збір за місця для паркування транспортних засобів, плата за землю, транспортний податок, туристичний збір, податок на нерухоме майно на 2018 рік та 2019 рік. Проте більшість підприємців Кримпулької знаходяться на спрощеній системі оподаткування і платять єдиний податок. Але чомусь ставки єдиного податку перенесли в розділ «Для юридичних осіб», де першим списком видно «Рішення місцевих рад». Там можна побачити такий перелік: Податок на майно, єдиний податок, місцеві збори, інше.

Реформа податкових органів автоматизувала більшість ручної роботи податківцям. Проте такого тотального скорочення кадрів напевно не зазнав жодний орган виконавчої влади. Робить на місцях майже нікому. Тому не завжди якість роботи відповідає тому рівню, який має бути насправді. Ставки податків розміщені не по всіх місцевим радам. Як кажуть, не доходять руки. Втім прогрес не зупинити. Будемо сподіватись на краще!

Прес служба громади


31.07.2018р.


152684

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити