{Хто найбагатша людина в Мартинівці?|Де можна подивитись декларації службовців?|Яка заробітна плата держслужбовців Мартинівки?}

31 березня цього року минув граничний термін подання декларації державних службовців, осіб публічного права та осіб з органів державної служби, які так чи інакше мають відношення до Мартинівки. Тому вже не перший рік поспіль мешканці нашого села мають змогу подивитись декларації всіх цікавих постатей.

Як це зробити? Все просто, переходите на сайт Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. У вікні пошуку потрібно ввести прізвище, ім’я бажаного декларанта, вибрати рік, за який подається декларація та інші параметри. Що там можна побачити? По-перше, це майно, яким володіє певна публічна особа, нерухоме, рухоме, вклади в банках, інвестиції тощо. По-друге, це розмір доходу за попередній рік, заробітна плата, пенсія, дивіденди, грошові зобов’язання по кредитах. По-трете, це розмір майна, доходів самого власника та членів його сім’ї.

Що дає інформація з такої декларації? Це привід замислитись, чи буде посадова особа працювати на благо громади чи буде відстоювати інтереси свої і інших наближених осіб? Це відповідальність всіх жителів Мартинівки за тих, кого вони обрали і будуть обирати на виборах місцевого самоврядування. Це шлях до аналізу майнового стану високо посадовців у розрізі років. Щоб не наступити на чергові граблі перед виборами до парламенту наші громадяни можуть також переглянути декларації народних депутатів та інших публічних осіб.

Прес служба громади


02.04.2018р.


37430

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити