{Куди поскаржитись в Мар'ївці?|Де знаходиться книга скарг Мар'ївки?|Як вирішити соціальну проблему в Мар'ївці?|Хто допоможе вирішити проблему Мар'ївки?}

В світовому рейтингу інновацій Україна піднялась з 50-го на 43 місце. Для прикладу, Росія на опустилась з 45-те на 46-те. І не дивно, що скільки нових електронних сервісів з’явилось в цьому році серед державних та громадських інститутів. Ми публікуємо лише основні корисні матеріали, що дають громадянам Мар'ївки можливість розвиватись разом з країною, йти в ногу з часом. Цього разу буде продемонстрована ще одна платформа для вирішення соціальних проблем у Мар'ївці. Добре, коли добре. Але що робити, коли трапилась біда і типове правило наших жителів «Моя хата скраю» стає на заваді вирішення соціальних проблем. Типова ситуація, коли ви йдете в магазин і з вами нечесно повелись продавці. Ви вимагаєте книгу скарг і робите в ній запис. Ця книга лежить десь роками і ніхто туди не дивиться. Нікому вона не потрібна. Як зробити, щоб про вашу проблему дізнались інші і допомогли її вирішити? Для цього є перевірений спосіб – надіслати своє клопотання до електронної книги скарг України, що вже 5 років вирішує проблеми жителів Мар'ївки. Ви не чули про неї нічого?

Ок. Значить, сайт являє собою платформу для виявлення всіх проблемних питань в Мар'ївці. Приміром, змінились реквізити для оплати рахунків комунальних послуг, а жителів ніхто не повідомив. Інтернет спільнота продає б/у телефони, а видає їх за нові. Нова схема здирання грошей через платну консультацію. Проблеми з розкладом і маршрутом приватних перевізників. Проблема корупції на місцевому рівні. Всі правопорушники бояться цього сайту, бо він розкриває всі темні сторони недобросовісних громадян Мар'ївки. Будь-хто може описати свою проблему і розмістити її на сайті. Чому проблеми вирішуються? Тому що більшість ЗМІ беруть інформацію для сюжетів своїх новин саме з цього сайту. Громадськість починає тиснути на винуватців проблеми. Правоохоронні органи і суди під впливом загальної інформованості починають працювати більш злагоджено і ефективно. При цьому існує конфіденційність інформації авторів звернення.

Досить мовчати! Відкрите суспільство – це вимога часу. Відкрита проблема – це вирішена проблема. В Мар'ївці має діяти закон, правопорядок і доброчесність. Візьміть на замітку даний матеріал, нехай краще він вам не знадобиться.

Прес служба громади


12.07.2018р.


34625

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити