{Оплата комунальних послуг Матюченкового|Як сплатити комунальні послуги в Матюченковому|Як сплатити комунальні послуги вдома|Оплата комунальних платежів в Матюченковому}

Епоха цифрового віку вже давно охопила всі сфери побуту життя мешканців Матюченкового, проте, як показує практика, ще далеко не всі можуть використати доступні можливості Інтернету. Ще десять років назад сплачувати рахунки через клієнт-банк могли тільки бухгалтери з достатнім кваліфікаційним рівнем. Сьогодні будь-яка домогосподарка, маючи Інтернет і рахунок в банку, може оплатити послуги вдома, не витрачаючи свій час на черги, дорогу тощо. Так, мова сьогодні піде про можливість оплати комунальних послуг через сервіс Приват24, нині державного банку Приватбанк. Інформація надається не на правах реклами, просто вважається, що цей сервіс є найбільш вживаним і зручним.

Маючи на руках карту Приватбанку необхідно пройти реєстрацію/вхід до системи Приват24 через логін (номер мобільного телефону) та пароль. Ті, хто сплачував комунальні платежі через касу Приватбанку матимуть в історії платежів всі забиті реквізити. Тому повторно їх вводити не потрібно. Кожного місяця, зайшовши на вкладку «платежі», бачимо свої особові рахунки. Як побудована система обміну даних невідомо, але спожиті показники вже видно в виставлених рахунках. Натомість можна буде ввести свої показники споживання і при наявності коштів на рахунку оплатити комунальні послуги.


Бувають випадки, коли мешканці Матюченкового роблять платежі за своїх рідних, близьких і т.п. Тому в Приват24 є можливість заплатити від імені іншої особи та за іншою адресою. При введенні особового рахунку також дивним чином підтягуються всі дані по неоплачених сумах. Видно існує обмін даних між обленерго, газовою службою і іншими постачальниками послуг щодо надання облікових даних Приватбанку. Невідомо тільки, хто з мешканців Матюченкового давав згоду на обробку їх персональних даних. Але то інша тема. Так чи інакше маємо в підсумку оплачені рахунки і можливість завантажити і роздрукувати квитанцію для самозаспокоєння.


Перелік послуг, які можна оплатити через Приват24, є надто великим. Кожен мешканець Матюченкового може поповнити собі мобільний телефон, оплатити послуги зв’язку, квитки, страховки та багато іншого. Йти в ногу з часом можуть тільки успішні люди, які досягають поставлених цілей. Наша соціальна мережа дає зелене світло тим напрямкам розвитку громади, які ведуть її до щасливого майбутнього. Будемо на зв’язку.

Прес служба громади


26.06.2018р.


42563

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити