{Де можна використати QR код в Мирній Долиній?|Для чого придумали QR код?|QR код для пришвидшення обслуговування жителів Мирної Долиної|Використання QR коду жителями Мирної Долиної}

Сучасні платіжні системи поступово проникають в усі сфери життя Мирної Долиної. Ще десяток років тому ми почали спостерігати, як у великих супермаркетах покупці розраховувались платіжними картками. Трохи пізніше ми звикли використовувати клієнт банк для оплати рахунків через Інтернет. Сьогодні ми можемо побачити в мережі Інтернет та інших громадських місцях великих міст QR код – це своєрідне двовимірне зображення звичайного штрихкоду, що дозволяє шифрувати більше інформації. Наприклад, 1ua.com.ua виглядає саме так:


Взагалі то, можна таким чином зашифрувати понад 4000 символів з цифрами, що дає можливість економити на всьому. Але про все по порядку.

Чому виникла ідея написати дану статтю? В Мирній Долиній днем рано чи пізно буде масове використання QR коду у всіх сферах економіки в побуті, дозвіллі і т.п. Практика показує, що лише 5% населення Мирної Долиної може розібратись в цій технології. Тому ми беремо на себе зобов’язання довести до всіх жителів селища інформацію про найбільш вживані способи використання так званого «подвійного» штрих коду. Щоб працювати з ним, мусимо мати телефон з вбудованою камерою і програмою для розпізнання QR кодів, яку можна або скачати або використати Viber для початку.

Найбільш ефективним, зручним, та швидким способом оплати є оплата через використання QR коду. Приміром, у Львові громадський транспорт містить наклейки такого коду у тролейбусах та трамваях. Вам не потрібно шукати дрібні гроші, кондуктора чи пхатися у час пік до водія, коли можна навести камеру телефону на QR код у Приват24, вибрати картку для оплати і натиснути «Сплатити». До речі, до кінця цього місяця, Приватбанк повертає 10% вартості покупки з використання QR коду.

Коли ми блукаємо просторами Інтернету, то переходити між сторінками сайтів з допомогою лінків, так швидко і зрозуміло. У звичайному світі ми бачимо, наприклад, будівлі чи інші речі. Але про них немає інформації. Раніше, на великому оглядовому місці можна було б написати, сайт Мирної Долиної – https://1ua.com.ua/myrna_dolyna_of_luganschyna. А тепер це посилання можна скопіювати і на сайті http://ua.qr-code-generator.com згенерувати для нього QR код, роздрукувати і теж розмістити, теж на великому оглядовому місці. Що це дає? Економія часу! Жителям не потрібно вводити довгий текст посилання, варто лише сканувати картинку і перейти на сайт. Блукаючи у реальному світі тепер ми швидше можемо потрапити у віртуальний. Але не варто тут довго засиджуватись, тому до нових зустрічей!

Прес служба громади


08.09.2018р.


85888

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити