{Як вчать учнів Нельгівки в школі|Рейтинг шкіл нашого району|Які знання дають учням Нельгівки в школі|Рейтинг учнів Нельгівки за результатами ЗНО}

Тема знань вже піднімалась на сторінках нашого сайту. Мова йшла про те, наскільки учні та студенти не пристосовані до реалій сьогодення. Бо школи і вузи не навчать тому, що справді потрібно буде в житті. Права жителів Нельгівки. Хто їх знає? Як ними користуватись при відвідуванні державних та громадських органів, які електронні послуги доступні на урядовому порталі? Цього держава не навчає через високу плинність законодавчих актів. Освіту дають лише базову, тобто основу, що формує лише загальну картину суспільного бачення. Втім це краще, ніж нічого і сьогодні ми прокоментуємо деяку аналітику шкіл нашого району за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Чому інформація подається саме зараз? Бо є ще час обрати іншу школу для учнів Нельгівки. На підставі рейтингу певної школи можна зробити висновки, чи дійсно здобуті знання дають потрібні результаті при складанні ЗНО. Отже, на сайті Освіта нам спочатку буде цікаво подивитись, яке місце посідає Запорізька область серед всіх областей України. А за цим посиланням можна подивиться рейтинг всіх шкіл нашої області. Для швидкого пошуку вводимо комбінацію клавіш «CTRL»-«F» та вводимо перші літери нашого району для підсвічення найближчих шкіл, що знаходяться неподалік села. Сайт містить також спеціалізовані рейтинги по предметам навчальної дисципліни, якщо є необхідність вивчити докладно певний предмет. Тим не менше, варто пам’ятати, що для успішного вивчення шкільних дисциплін потрібні зусилля не тільки вчителів, а й учнів.

Вдалого початку нового навчального року!

Прес служба громади


29.08.2018р.


31334

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити