{Що робити учням Нової Русі без підручників?|Онлайн бібліотека для учнів Нової Русі|У Новій Русі діє електронна бібліотека для школярів|Коли будуть підручники для школярів Нової Русі?}

Коли майже все готове до школи, ми забули про те, що шкільна література ще не повністю готова. Мова йде про підручники, які обіцяли роздати школярам Нової Русі ще до першого дзвоника. Виявилось, що їх ще не надрукували. Першокласникам додрукують книжки лише під кінець вересня, що є ще більш допустимим, адже перший місяць вони ще будуть проходити адаптацію до навчально-виховної програми. А старшокласникам обіцяють роздрукувати книги лише на початку листопада.

Не варто впадати у відчай. Учні старших класів вже достатньо дорослі, щоб навчитись користуватись електронною бібліотекою. Цей сайт корисний тим, що містить підручники, відсортовані по класам. Скачати їх можна у форматі PDF або просто користуватись на сайті. Для тих учнів Нової Русі, що не мають смартфонів чи планшетів, зайти на сайт можливо з шкільного комп’ютера та роздрукувати потрібні сторінки для вивчення заданого матеріалу. Ще 10 років тому електронні варіанти книжок були рідкістю для учнів, батьків та вчителів. Тепер їх можна легко читати прямо з звичайного сенсорного телефону. Ось чому не обов’язково брати всю літературу на вихідні до бабусі чи на дачу.

Закінчуючи цю публікацію, чомусь згадалась приказка - «Не беріть дурного в голову, а тяжкого в руки». Полегшуйте собі життя, як фізично, так і духовно. До зустрічі!

Прес служба громади


02.09.2018р.


93797

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити