{Як добре ви знаєте смт?|Де можна пройти інтерв’ю в Новосвітлівці?|Дайте Новосвітлівці повну характеристику|Інформація про смт в питаннях-відповідях}

Як добре ви знаєте смт? Чи часто Вам доводилось проходити інтерв’ю? У випадку зустрічі з журналістом, чи зможете ви дати відповіді на поставлені питання? Все, що ви можете дати Новосвітлівці на нашому сайті – це дати відповіді на інтерактивні питання. Розроблений додаток вибирає всі питання, що стосуються життя Новосвітлівки. Починаючи від бізнесу, влади, наявності соціальних об’єктів і закінчуючи потребами самих жителів: робота, дозвілля, інфраструктура, хобі тощо.

Якщо ви зареєстровані, то вам висвітиться повідомлення, приблизно такого змісту після відвідування сторінки Новосвітлівки. Ви можете натиснути «Ні, не знаю», щоб повідомлення повторно не висвічувалось. Або ж тисніть «Так», щоб відповісти на декілька запитань.


Відповідайте або пропускайте всі питання, їх більше 50-ти.


Ви можете в будь–який час припинити проходження інтерв’ю. Для продовження такої цікавої справи відкрийте посилання у верхній частині сторінки («відкрити запитання до мене»).


При цьому запитання, на які ви відповіли, повторно не відобразиться. А всі відповіді будуть збережені на форумі Новосвітлівки в окремому блоці .


Записи на форумі легко зберігаються в часовій послідовності. Їх легко можна коментувати, оцінювати і додавати в обрані (тільки для адміністраторів сторінок). Тоді вони будуть відображені в обраних записах. Додавання різносторонньої інформації про смт дає можливість кожному відвідувачу сторінки побачити відповіді на ті питання, на які іноді самі довгожителі не можуть відповісти. Можливо, саме ви є тим місцевим експертом, що дасть повну характеристику Новосвітлівці. Тільки ми можемо передати нащадкам знання, які запишуться в базі даних сайту, будуть знаходитись у вільному доступі.

Прес служба громади


13.01.2019р.


79031

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити