{Де побачити ставки місцевих податків Осового?|Які ставки місцевих податків у Осовому?|Тепер можна скачати ставки податків Осового|Тепер доступні ставки податків Осового}

Розвиток Інтернет середовища дозволив жителям Осового торкнутись ще одного блага цивілізації. Це благо називається – право на інформацію. Державна Фіскальна служба України (ДФСУ) тепер має збирати дані щодо ставок податку, які запроваджені у Осовому нашою місцевою владою. Тепер не треба йти до податкового інспектора, витрачати час, питати по телефону. Інтернет є майже у всіх вдома, тобто ознайомитись із ставками місцевих податків та зборів ми можемо прямо на сайті ДФСУ.

Обравши свою область, ми помічаємо 2 переліки – для фізичних та юридичних осіб. Інтуїтивно ми йдемо до розділу фізичних осіб, де побачимо збір за місця для паркування транспортних засобів, плата за землю, транспортний податок, туристичний збір, податок на нерухоме майно на 2018 рік та 2019 рік. Проте більшість підприємців Осового знаходяться на спрощеній системі оподаткування і платять єдиний податок. Але чомусь ставки єдиного податку перенесли в розділ «Для юридичних осіб», де першим списком видно «Рішення місцевих рад». Там можна побачити такий перелік: Податок на майно, єдиний податок, місцеві збори, інше.

Реформа податкових органів автоматизувала більшість ручної роботи податківцям. Проте такого тотального скорочення кадрів напевно не зазнав жодний орган виконавчої влади. Робить на місцях майже нікому. Тому не завжди якість роботи відповідає тому рівню, який має бути насправді. Ставки податків розміщені не по всіх місцевим радам. Як кажуть, не доходять руки. Втім прогрес не зупинити. Будемо сподіватись на краще!

Прес служба громади


31.07.2018р.


151974

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити