{Як збільшити чисельність жителів Січкарівки?|Допомога при народженні 5000 грн у Січкарівці|Час народжувати дітей у Січкарівці|Як держава підтримує народжуваність у Січкарівці?}

Коли демографічна ситуація з кожним роком все більше загострюється, потрібно думати, як підвищувати народжуваність в Січкарівці. Ми вже пережили період 10-річної давності, коли в усіх ЗМІ майоріли написи, що країні не вистачало космонавтів, футболістів, науковців... Ще одним методом підвищення народжуваності держава робила в 1997-99 роках, коли в Січкарівці з 21-00 до 23-00 виключали світло в будинках. Жарти жартами, але, на жаль, гроші є рушієм багатьох суспільно-політичних процесів в нашому селі. Адміністрація сайту вже піднімала питання щодо виплати 25000 грн батькам при народженні кожної дитини. Звісно, що кошти з місцевого бюджету на такі справи не знайшли, але є інші зрушення в даному питанні.

З першого вересня цього року тепер держава частково компенсує витрати при народженні дитини в розмірі 5000 грн. Міністерство соціальної політики визначило перелік дитячі товари, які будуть надаватись кожній родині на кожну народжену дитину. Перелік таких товарів розміщений у нас на сайті. І це кращий варіант, ніж давати гроші в руки, адже цим можуть зловживати неблагополучні батьки для використання коштів на власний «нездоровий» глузд. Отримати пакунок можна буде одразу при виписці з полового будинку.

Отож, це краще, ніж нічого. Тому є час народжувати дітей і збільшувати чисельність Січкарівки. До зустрічі!

Прес служба громади


18.08.2018р.


58790

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити