{Відео Січкарівки та його околиць|Відео Січкарівки в альбомах, оцінках та коментарях|Відео найближчих населених пунктів Січкарівки|Ютуб відео на сайті Січкарівки}

Ті жителі, хто уважно читають блог Січкарівки, вже помітили, що всі публікації нашого сайту умовно поділяються на новини та сервіси. Перші дають змогу жителям села бути в курсі всіх основних подій країни та місцевої громади. Другі дають роз’яснення щодо доступу до електронних сервісів країни, що в силу певних причин знаходяться осторонь самих жителів, але водночас надають переваги над тими жителями, хто не знає і не користується ними. Сьогодні мова піде про зв'язок нашого сайту з найбільшим відео сховищем світу – сервісу Ютуб, що дає свої сервери для розміщення відео користувачам. Не тільки користувачам, але і іншим сайтам. Як це відбувається на прикладі нашого сайту?

Перша всеукраїнська соціальна мережа не має достатньої ресурсної бази для відео хостингу. Більшість населених пунктів, особливо великих міст, мають багато відео з великим об’ємом пам’яті. На рівні адміністрації нашого сайту було прийнято рішення тримати всі відео на сайті у вигляді посилань на Ютуб. Користувачі сайту можуть додати будь-яке відео до своєї особистої сторінки (якщо вони зареєстровані) чи до сторінки населеного пункту через вставляння посилання або через пошук потрібного запиту прямо з нашого сайту.Одночасно на нашому сайті є свої пошукові системи, які шукають відео в інтернеті по запитам назв населених пунктів. Так наша соціальна мережа щодня обростає відео роликами по всіх містах та селах України. Ось приклади тих відео, що вдалось зібрати за весь період роботи сайту поблизу Січкарівки:

#video_close

Звісно, є недоліки, пов’язані з пошуковими запитами, тому до наших населених пунктів іноді потрапляють відео з сусідніх держав, що мають споріднені назви або назви з двояким значенням. Ось чому адміністратори населених пунктів інколи видаляють зайві відео або самі користувачі звертаються в повідомленнях до Олега Сироватка в подібних ситуаціях.

Функціонал нашої соцмережі має достатньо функцій, щоб працювати з повноцінною відеотекою. Як на сторінці Січкарівки, так і на власній сторінці користувачі можуть формувати відео альбоми. Кожне відео може бути оцінене, прокоментоване, поширене. Налаштування приватності дозволять приховати окремі відео від бажаного кола відвідувачів та захистити їх від небажаного коментування. Обмежень щодо розміщення та перегляду відео немає! Сподіваємось, що ви знайдете, що подивитись для себе цікавого. Приємного перегляду.

Прес служба громади


22.10.2018р.


81149

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити