Чим займаються екоактивісти Сколя?

Сучасна екосистема України в цілому і Сколя зокрема потребує великої уваги. Забруднення навколишнього середовища, вирубка дерев, збільшення парникових газів несуть загрозу жителям міста. Останніми роками посилюється роль екоактивістів в житті нашого міста. Це люди, що належать до екологічних чи соціальних кампаній щодо запобігання шкоди навколишньому середовищу. Не обов'язково вішати на себе ярлики, щоб бути захисником природи Сколя. Але ми зібрали декілька напрямків такої діяльності, що націлять жителів міста на добрі справи і ідентифікують їх як соціально активних громадян.

Найпростіший спосіб допомогти природі — це відмовитись від пластикових пакетів. На їх виробництво потрібно багато енергії, багато сміття виникає внаслідок їх експлуатації, тим більше в природі вони не зникають просто так, на це потрібно багато років. Використовуйте в якості альтернативи сумки, корзини, паперові пакети.

В Сколі існує велика кількість батарейок, що потребують утилізації. Статистика по країні говорить, що лише 1% батарейок передають на утилізацію, а решта викидається. Екоактивісти поширюють місця прийому використаних елементів живлення, як правило це супермаркети в великих містах. Будемо сподіватись, що їх мережа розшириться.

Багато користі для власного здоров’я буде тим громадянам, що пересядуть з автомобілів на велосипеди. Тепла пора року дозволяє це зробити, тим більше що їх сімейні бюджети поповняться додатковими коштами. А саме головне, що викиди шкідливих речовин в атмосферу скоротяться.

Значного прогресу в переробці побутових відходів можна досягти, коли кожний житель Сколя почне сортувати своє сміття. Не обов’язково в місті має бути організовано таке сортування. Чимало органічних відходів може бути використано для перегною. Деяке сміття придатне для спалювання в приватних домогосподарствах. Досить часто будівельне сміття використовують для ремонту узбіч і віддалених грунтових доріг.

І на останнє. Інтернет активність в соціальних мережах, підкріплена лайками, коментарями і репостами, виховує культуру поведінки громадян нашого міста. Деякі з них смітять на вулицях просто з причини неправильного виховання і донесення інформації. Деяким не вистачає яскравих прикладів притягнення до відповідальності порушників. Але це вже інша тема. Бережіть природу!

Прес служба громади


12.05.2018р.


322721

Поділіться сторінкою в соцмережах:


support(sobaka)1ua.com.ua