{Контролюйте використання бюджетних коштів в Стрюковому|На що витрачаються кошти бюджету Стрюкового|Контролюйте місцеву владу через держзакупівлі}

Вже більше 2-х років Законом України «Про публічні закупівлі» зобов’язали всіх розпорядників коштів розміщати інформацію про власні замовлення на товари, роботи, послуги. Про що йдеться? Органи державної влади та місцевого самоврядування перед використанням всіх бюджетних коштів мають провести онлайн тендери на придбання потрібних речей. Вдаватись в деталі таких тендерних закупок рядовому жителю Стрюкового немає необхідності. Його цікавить, як місцева влада використовує бюджетні кошти. Які матеріали купуються для села, які роботи проводяться у селі, скільки вони коштують. Це своєрідна платформа для простеження за місцевою владою, як вона виконує взяті на себе зобов’язання і обіцянки.

Для пошуку та аналізу інформації про держзакупівлі необхідно перейти на сайт prozorro. По ключовому слову спробуйте ввести «Стрюкове» серед замовників. Якщо результатів вийде надто багато, то можна їх відфільтрувати по даті, ціні замовлення. При вводі потрібних слів можна знайти вартість ремонту дороги, освітлення вулиць, інших цікавих проектів щодо розвитку Стрюкового. Очікується, що даний напрямок висвітлення інформації про бюджетні закупівлі дозволить громадянам села бути обізнаними у всіх грошових потоках місцевої влади. У свою чергу прозорість всього тендерного процесу закупівель зведе до мінімуму рівень корупції і зловживань.

Прес служба громади


07.05.2018р.


78188

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити