{Які ціни на продукти в Суслівці?|Динаміка цін на продукти харчування Суслівки|Як планувати сімейний бюджет?}

Де в селі можна купити продукти харчування? Які ціни на них існують сьогодні? Чи часто домогосподарки Суслівки планують свій сімейний бюджет при купівлі соціально значущих продуктів? Проаналізувавши ціни на цукор, борошно чи м’ясо, можна зекономити чималі кошти. Ті господарства, що мають можливість продати на ринку яйця, молоко, картоплю теж можуть проаналізувати ринок і продати свою продукцію в дні, коли їх ціна зросте. Де взяти ціни на такі товари?

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України підготувало платформу ефективного регулювання – сайт, що дозволяє стежити за цінами основних видів продуктів в межах певного часового інтервалу. Не виходячи з дому всі домогосподарки міста можуть побачити, як за останній місяць, тиждень змінюються ціни на всі основні продукти харчування.


При визначенні цін на певну страву є можливість скористатись онлайн калькулятором і ввести кількість потрібних інгредієнтів в потрібних одиницях – на виході буде відображена вартість сукупності всіх продуктів в часовій послідовності.


Для зручності підрахунку взяті ціни супермаркетів Fozzy, Novus, Metro, Ашан. Але в Суслівці ціни можуть відрізнятись, тому варто скористатись динамікою цін на споживчому ринку Дніпропетровської області. Для тих, хто часто подорожує закордоном може знадобиться індекс споживчих цін в більшості європейських країнах. Для загальної інформованості існує ще 2 сервіси – інфляційний барометр (показує вплив інфляції на ціни основних споживчих наборів) та інвестиційний калькулятор (прораховує зароблені кошти в залежності від інфляції та річної відсоткової ставки).

Сподіваємось, що дана стаття допоможе вам вдало планувати свій сімейний бюджет, швидко зорієнтує продавців товарів на правильні кроки до збільшення продажу власної продукції.

Прес служба громади


28.04.2018р.


29792

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити