{Зі святом автомобіліста!|Сервіс пошуку вантажів та водіїв Сєверного|Як зробити перевезення в Сєверному?|Автоперевезення як окремий бізнес Сєверного}

Остання неділя жовтня. Свято водіїв. Як завжди банальні вітання і поздоровлення. Тим не менше, є нагода розказати відвідувачам сайту про корисний сервіс пошуку вантажів та автомобілів для перевезення. Ним користуються експедитори, диспетчера або просто водії, особливо далекобійники, щоб знайти роботу і заробити грошей на перевезенні. Також він корисний тим жителям, що планують перевезти вантаж до себе додому чи відвезти у потрібне місце. Особливо, коли послуги Нової пошти дорожчають з кожним днем, ми даємо альтернативу доставки потрібних вантажів – це сайт lardi-trans.com.

Для того, щоб виставити вантаж на перевезення потрібна лише зареєструватись та заповнити заявку такого змісту:В нашому випадку місце завантаження чи вивантаження не обов’язково має бути село Сєверний. Можна писати сусідні міста, по яких часто їдуть вантажівки, з водіями можна домовитись про деталі проїзду. Ціну спочатку можна вказати мінімальну за декілька днів. Якщо пропозицій не буде, то ціну варто підняти. Іноді вантажівки їдуть порожніми і їм нескладно по дорозі підвезти потрібний вантаж. Головне обговорити деталі по часу і способу завантаження/вивантаження, тонаж, габарити, можливий простій, форму розрахунку тощо. Для пошуку вантажів необхідно сплатити місячну абонплату, щоб можна користуватись сервісом, зокрема проглядати заявки і контактні дані.Так як маємо роботу з міжнародним сайтом, то пошук можна здійснювати по іншим країнам також. Наразі виберемо напрямок Київ – Львів.Переглядати пропозиції по завантаженню можна також з мобільних пристроїв. Звертаємо увагу на кілометраж, масу, об’єм вантажу, спосіб завантаження/вивантаження і ставки по перевезенню.В обох випадках варто звернути увагу на рейтинг, як замовника, так і перевізника. Він визначається на підставі голосування після здійсненого перевезення. (на кожну сторону перевезення є можливість залишати відгуки, додавати в партнери). Якщо ви маєте освіту логіста, досвід і вміння контактувати з людьми – працювати на сайті можна в Сєверному в якості експедитора чи диспетчера. З однієї сторони можна шукати водіїв, з іншої вантажі. Собі залишати винагороду – ті самі експедиторські кошти, які по-різному можуть складати від 100 до 500 і більше гривень за одну поїздку. Водії, які проживають в селі мають знати про цей сервіс, як і ті підприємці, що часто відпускають та приймають вантажі.

І тільки тепер ми з почуттям виконаного обов’язку щодо доведення корисної інформації можемо щиро привітати всіх водіїв Сєверного, хто причетний до вантажних, пасажирських, легкових, тракторних, літакових, водних, байкерських і навіть просто велосипедних перевезень з професійним святом! Бажаємо рівних доріг, фінансового благополуччя і нехай завжди буде зелене світло на кожному повороті життєвого шляху!

Прес служба громади


28.10.2018р.


78964

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити