{Перевірте себе в списку боржників Василівки|Єдиний реєстр боржників Василівки|Як працювати з реєстром боржників?|Для чого потрібен реєстр боржників Василівки?}

Ми живемо вже в третьому десятилітті 21-го століття і питання відкритої інформації сприймається як цілком нормальне явище. Щось приховати вже не вийде. Добре це комусь чи погано, але ми сьогодні матимемо справу з боржниками в Василівці, які вчасно не гасять свій борг. Мова піде про Єдиний реєстр боржників. Він поновлюється за рішенням суду і є фактично відображенням того, над чим працює виконавча служба. Спектр напрямків різносторонній. Найбільш вживаний – несплата штрафів за порушення правил дорожнього руху, аліментів та заробітної плати.Ніби все просто, але «навіщо воно мені?» - скажете ви. По-перше, перевірте спочатку себе в цьому списку, можливо вам не доходять листи і на ваше майно вже наклали арешт. І якщо ви зітхнули з полегшенням можете сміло брати на замітку цей сервіс. Поле для використання - широке.

Перед позикою коштів перевіряйте, чи платять такі люди свої борги. Якщо Вам не платять аліменти – подивіться в списку, чи виконавча служба вже працює над цим боржником. Влаштовуєтесь на роботу? Перевірте, чи не має це підприємство боргу із заробітної плати. Берете на роботу водія чи перевізника? Перевірте, чи вдосталь в нього непогашених штрафів.

Можливо, що занадто жорстко, але нехай це слугує мотивацією для порушників вчасно гасити свої борги. Відповідальність має бути, як до себе, так і до ближнього, так і до держави. Дошка «пошани» ще з давніх часів слугувала способом до швидшого виправлення порушників. Але з іншої сторони – не варто зарікатись, всі ми ходимо під одним небом, можемо робити помилки і не платити борги через відсутність коштів.

Прес служба громади


04.06.2020р.


137783

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити