{Плата за стаціонарний телефонний зв’язок зросте в Вербуватівці|Якість послуг Укртелекому в Вербуватівці|Підвищення тарифів на дротовий зв'язок в Вербуватівці|Чи потрібен Укртелеком Вербуватівці?}

Важко повірити, що декілька десятків років тому ми користувались стаціонарними телефонами так, як зараз мобільними. І начебто все, відійшов він у минуле… але ж ні, ще в багатьох родинах Вербуватівки він залишився надійним атрибутом для зв’язку Інтернет. Так, саме через наявність Інтернету більшість жителів ще може його використати. І ще не факт, що він буде надійним, особливо на околицях хутора. За якість фіксованого зв’язку вам скажуть невдоволені клієнти. Що зробить служба підтримки Укртелекому? Відтоді, як компанія стала приватною, оновлення основних засобів звелося до мінімуму, відтік кадрів пришвидшив погіршення якості обслуговування. А все могло б бути навпаки. Кому це вигідно – судіть самі.

Незважаючи на це, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, вирішила підняти ціни на послуги стаціонарного телефонного зв’язку і встановити їх з 01 листопада на рівні 100 гривень в місяць для юридичних осіб та підприємців, а також для фізичних осіб розмірі 70 грн. Ціни за інші послуги наведено на сайті національної комісії, зокрема, ті які в ступають в силу з першого числа наступного місяця, та ті, що набирають чинності з першого січня 2019 року.

Чи вплине чергове підвищення тарифів на покращення якості послуг, чи жителі Вербуватівки будуть відмовлятись від таких телекомунікаційних послуг – час покаже. До зустрічі!

Прес служба громади


23.10.2018р.


74054

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити