{Як отримати допомогу при народженні дитини у Веселій Гірці?|Онлайн допомога при народженні дитини Веселої Гірки|Що потрібно для отримання допомоги при народженні дитини Веселої Гірки?|Як через Інтернет отримати допомогу при народженні дитини в Веселій Гірці?}

Питання надання електронних послуг жителям Веселої Гірки вже не перший раз піднімається на нашому сайті. Цього разу ми розповімо, як отримати допомогу при народження дитини, не відвідуючи управління соціального захисту населення. Якщо подати заяву з електронним цифровим підписом онлайн, то її розгляд буде тривати протягом одного дня. І не потрібно бігати і вистоювати в кабінетних чергах до спеціалістів, якщо можна все зробити у зручний для вас час у Веселій Гірці протягом року з дня народження дитини.

На сайті сайті урядового порталу це не складно зробити, натиснувши «Подати заяву». Вам одразу буде запропоновано ввійти за допомогою ЕЦП або електронної пошти (тоді прийдеться відвідувати орган соціального захисту за місцем прописки згідно паспорту). Нам потрібно все зробити, не виходячи з дому, тому обираємо перший варіант і центр сертифікації, де був отриманий ключ (Податкова, Приватбанк тощо). Про те, як отримати ЕЦП – читайте попередню статтю нашого сайту. Ввівши пароль, через декілька секунд необхідно буде ввести електронну скриньку і свій телефон. На власний вибір ми підтверджуємо свою скриньку і вводимо код, що був надісланий на неї прямо з сайту Мінсоцполітики.У випадку успішного підтвердження електронної скриньки ми тиснемо продовжити і бачимо перед собою заяву щодо призначення допомоги при народженні дитини, де необхідно заповнити всі відомості про дитину, матір та (або) батька, та місце органу соціального захисту населення куди необхідно подати таку заяву. При наявності помилок у заповненні система сама підказує, де допущені невірні відомості і пропонує їх виправити. Після заповнення знову тиснемо «Продовжити» і бачимо 2 документи – перша – це відомості, які ми внесли і другий – власне сама заява. Перевіряємо всі дані і відправляємо на розгляд. При відправці з ЕЦП, потрібно буде ввести пароль особистого ключа. На електронну скриньку має прийти лист з номером звернення. Через певний час на електронну скриньку прийде ще один лист – це рішення про призначення допомоги або відмова. Все.

При відправленні заяви з ЕЦП необхідно буде зазначати адресу відділу соціального захисту згідно прописки по паспорту, а якщо без ЕЦП, - то зручніше за адресою проживання, адже необхідно буде йти до центру соцзахисту. Після призначення допомоги необхідно буде вказати № власного рахунку серед тих банків, що обслуговують мешканців Веселої Гірки (знаходяться поблизу) і свій ІПН (ідентифікаційний код). Ця стаття не є офіційним роз’ясненням з даного питання, але значно полегшує процес отримання допомоги батькам у Веселій Гірці, коли часу на відвідування державних органів взагалі немає.

Прес служба громади


24.07.2018р.


40437

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити