{Грошова реформа у Вітрогоні|Що робити з монетами у Вітрогоні?|Куди діти монети у Вітрогоні?|Вилучення дрібних монет у Вітрогоні}

Грошова реформа продовжує ходити вулицями Вітрогона. Разом з паперовими грошима ходять дрібні монети. Думали, їх поменшає, але ж ні. Їх почали карбувати минулого року. Про всі дрібні номінали, як були випущені та дрібні монети, які вилучались з обігу, ми писали півроку тому в цій статті.

Зрозуміло, що інфляція бере свій край, гроші знецінюються і варто обирати інший вимір для проведення грошових розрахунків. Тільки, чи помітили ви, що в Вітрогоні поступово бракує дрібних паперових грошей? Невже на колядки всі жителі запаслись? Не вірте. Їх просто почали вилучати з обігу. Можете собі приховати деякі до колекції, адже карбувати в цьому році їх вже ніхто не буде. Це стосується паперових номіналів 1, 2, 5 та 10 гривень.


Якщо монети 1 та 2 гривні вже можна побачити в вільному обігу в Вітрогоні, то виготовлення 5-ти та 10-ти гривень очікується на цей або наступний рік – повідомляється в НБУ. Точну дату буде повідомлено за декілька місяців до їх введення відповідно до прийнятої постанови. Поки що користуємося тим, що маємо. Старі монети і дрібні паперові номінали будуть в обігу постійно. Не треба переживати, що копілка назбираних монет буде викинута на сміття. Держава обов’язково прийме всі монети у жителів Вітрогона, адже необхідно зібрати метал для виготовлення нових номіналів.

Прес служба громади


21.01.2019р.


58598

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити