{Як отримати відомості про земельну ділянку Вітрогона?|Карта земельних ділянок Вітрогона|Публічна кадастрова карта Вітрогона|Земельні ділянки Вітрогона на карті}

Дедалі більше уваги до земельних ділянок приділяється у Вітрогоні. Збільшення орендної плати змушує власників земельних паїв ретельно подбати, щоб документи були в порядку, грунт використовувавсь без порушення правил обробітку. Ці та інші чинники нададуть змогу орендодавцям та орендарям заробляти кошти. Сьогодні розповідь буде про публічну кадастрову карту України. Вона дає можливість бачити всі земельні ділянки у хуторі та по за його межами. Дуже корисний інструмент для тих, хто працює з землею, може перевірити свою земельну ділянку за кадастровим номером чи взяти земельну ділянку в потрібному місці, але не знає, кому вона належить. Публічна кадастрова карта також дає можливість побачити земельні ділянки, які є вільними чи можливо не до кінця оформленими. Це інформація для тих, хто не отримав земельну ділянку, що належить кожному громадянину Вітрогона відповідно Земельного Кодексу. На нашому сайті є стаття, яка поетапно розписує, як отримати земельну ділянку, яка є ніким не занятою. Ви можете навіть її виміряти на карті та вирахувати її площу.


Отже, при виборі Луганської області та району публічної кадастрової карти ми можемо побачити ряд земельних ділянок. Вибираємо ту, що нас цікавить і тиснемо інформацію про право власності та речові права.


Нам повідомляють, що послуга платна і коштує 3 гривні, ми погоджуємось і заходимо на сервіс через свій особистий ключ (наприклад, ключ від Приватбанку чи інший, див. статтю «Як отримати ЕЦП у Вітрогоні»). Після підтягування всіх персональних даних ми реєструємося в сервісі, бачимо довгий кадастровий номер, по якому здійснюється запит. До речі, прискорити оплату можна через сканування QR коду додатка Приват 24. Підтверджуємо свій вибір галочкою, що ми не робот і через деякий час бачимо результат запиту у формі таблиці, яку можна завантажити у форматі pdf.


Як бачимо, отримувати інформаційні послуги в Вітрогоні можна досить швидко і легко. Не обов’язково відвідувати державні органи і вистоювати довжелезні черги. До зустрічі!

Прес служба громади


18.10.2018р.


66113

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити