{Де знайти нотаріуса в Вітрогоні?|Єдина база нотаріусів України|Які нотаріуси обслуговують хутір?|Сервіс пошуку нотаріусів для жителів Вітрогона}

Станом на 01 червня 2020 року в Україні зареєстровано 762 державних нотаріальних контори та 5744 приватних нотаріуса. Не така вже й велика кількість, якщо брати ту роботу, яку кожен з них виконує на території певної територіальної громади. Куди звернутись пересічному жителю Вітрогона, щоб не лише отримати повний спектр необхідних послуг, а й оперативно вирішити власні потреби? Виявляється, що Мін'юст запустив онлайн-сервіс пошуку нотаріусів по всій Україні. Чинна база даних дозволяє перевірити наявність ліцензії на право проведення такої діяльності. Радимо додати цей матеріал до обраних, щоб при потребі завжди можна було до нього повернутись. Отже, що являє собою цей сервіс?

Це відкрита площадка пошуку водночас державних або приватних нотаріусів для всіх жителів хутора. Ви можете шукати або перший або других. А краще одразу перейти до третього пункту і шукати за адресою. Можна вибирати область і район. А можна лише м. Київ і вулицю, як в нашому прикладі.Ми побачимо перелік нотаріусів з їхніми точними адресами та телефонами. Звичайно, що до зустрічі варто записатись по телефону, погодивши дату та години прийому, а можна зв’язатись з іншим нотаріусом, який виконає подібну роботу швидше або дешевше. Одним словом – здорова конкуренція.Для зручності адреси нотаріусів великих міст закріплені на карті, тому знайти найближчого до себе нотаріуса буде невеликою проблемою.Надзвичайно проста, зрозуміла і надійна система пошуку. Економте свій час та витрати. Нотаріальні дії мають бути швидкими, якісними та доступними. Чого і вам бажаємо! До нових зустрічей!

Прес служба громади


31.05.2020р.


132557

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити