{Технічні роботи, не варто відпочивати!|Які ваші пропозиції щодо розвитку Вітрогона?|Чекаємо ваші матеріали для публікацій Вітрогона|Що ми хочемо бачити в публікаціях Вітрогона?}

Постійна публікація корисних матеріалів на сторінці Вітрогона - діло не таке просте. Варто дослідити, чи дійсно розміщений матеріал буде корисний читачам. Іноді простих фактів не достатньо, тому необхідно навести іноді роз’яснення, іноді наочні приклади, іноді мотивацію та інші чинники. Щоб залучати нових користувачів наша соціальна мережа тримає руку на пульсі всіх наболілих проблем жителів Вітрогона. Розміщувати актуальну інформацію – це першочергова задача. Навіщо це ми пишемо зараз?

На цьому тижні на нашому сайті проводяться технічні роботи для зниження навантаження на сервер. Правильне налаштування бази даних та оптимізація скриптів дозволить зменшити час відповіді сервера удвічі. Це дозволить підняти наш сайт в рейтинзі пошукових систем та забезпечити приріст нових користувачів з хутора.

Що ми пропонуємо на цей час? Серед всіх жителів Вітрогона є читачі, які створюють нові ідеї розвитку своєї громади. Ми пропонуємо їм поділитись своїм досвідом щодо вирішення певних проблем, дати цікаві нестандартні пропозиції чи публікації, які могли б знадобитись мешканцям в повсякденному житті. Прохання надсилати їх на адресу адміністрації соціальної мережі admin(sobaka)1ua.com.ua. Найкращі матеріали будуть опубліковані.

Прес служба громади


17.09.2018р.


54912


Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити