{Як пройти перевірку теорії знань ПДР в Заплазах?|Від чого залежить безпека дорожнього руху в Заплазах?|Екзаменаційні білети ПДР для водіїв Заплазів|Пройдіть тест на знання ПДР в Заплазах!}

Безпека руху на дорогах Заплазів залежить від якості самих доріг, транспортних засобів та вміння ними керувати. На перше ми вплинути не можемо, на друге можливо з часом, а на останнє – це обов’язок кожного. Знання правил дорожнього руху має бути пріоритетом не тільки для водіїв, а й для пішоходів, адже всі вони є учасниками дорожнього руху в Заплазах. Не лінуйтесь вивчати законодавство, що регулює рух транспортних засобів та їх безпеку. Це стосується навіть водіїв з багаторічним стажем. Якщо раніше вивчення правил дорожнього руху проводилось через звичайний посібник, то тепер можна проходити онлайн тести на знання такого законодавства або іспити ПДР за білетами.

На сайті vodiy.ua є можливість безкоштовно пройти тести на питання, які повністю дублюють іспит для кандидатів у водії цього та наступних років. Навіть без реєстрації можна пройти тести за темами або білетами (20 випадкових питань).Вам дається 20 питань і 20 хвилин. Все просто, як на справжньому іспиті, необхідно вибрати один варіант з запропонованих. Після вибору варіанту висвітиться правильний варіант зеленим кольором, а неправильний – червоним.При наявності двох і менше неправильних відповідей іспит буде складено. Зареєстровані користувачі можуть вести свою статистику відповідей, а головне - бачити пояснення до кожного заданого питання. Ви можете перевірити свої знання правил дорожнього руху, щоб побачити, наскільки добре ви безпечно керуєте транспортними засобами.

Вказаний ресурс містить декілька корисних посилань, зокрема на встановлення мобільних додатків – іспитів ПДР на мобільний телефон, всі питання та відповіді (близько 2500) у великих ПДФ файлах. При проходженні іспиту на сайті або в сервісному центрі обов’язково буде 4 питання з технічного стану транспортних засобів, 2 питання на знання дорожніх знаків, 2 питання з надання першої допомоги, 2 питання з безпеки дорожнього руху, одне з основ права. Решта питань висвітиться в довільному порядку з посиленням категорії водіння того транспортного засобу, на яку категорію ви здаєте. Щоб скласти іспит дається лише 3 спроби на водіння транспортного засобу та необмежену кількість для здачі теорії ПДР з перервою між іспитами не менше 5-ти днів.

Бажаємо успіхів при здачі іспитів, не забувайте час від часу повторно проходити перевірку своїх знань, тоді безпека дорожнього руху буде вам гарантована.

Прес служба громади


30.12.2018р.


76528

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити