{Технічні роботи, не варто відпочивати!|Які ваші пропозиції щодо розвитку Жигайлового?|Чекаємо ваші матеріали для публікацій Жигайлового|Що ми хочемо бачити в публікаціях Жигайлового?}

Постійна публікація корисних матеріалів на сторінці Жигайлового - діло не таке просте. Варто дослідити, чи дійсно розміщений матеріал буде корисний читачам. Іноді простих фактів не достатньо, тому необхідно навести іноді роз’яснення, іноді наочні приклади, іноді мотивацію та інші чинники. Щоб залучати нових користувачів наша соціальна мережа тримає руку на пульсі всіх наболілих проблем жителів Жигайлового. Розміщувати актуальну інформацію – це першочергова задача. Навіщо це ми пишемо зараз?

На цьому тижні на нашому сайті проводяться технічні роботи для зниження навантаження на сервер. Правильне налаштування бази даних та оптимізація скриптів дозволить зменшити час відповіді сервера удвічі. Це дозволить підняти наш сайт в рейтинзі пошукових систем та забезпечити приріст нових користувачів з села.

Що ми пропонуємо на цей час? Серед всіх жителів Жигайлового є читачі, які створюють нові ідеї розвитку своєї громади. Ми пропонуємо їм поділитись своїм досвідом щодо вирішення певних проблем, дати цікаві нестандартні пропозиції чи публікації, які могли б знадобитись мешканцям в повсякденному житті. Прохання надсилати їх на адресу адміністрації соціальної мережі admin(sobaka)1ua.com.ua. Найкращі матеріали будуть опубліковані.

Прес служба громади


17.09.2018р.


54916


Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити