Сім. стан: одружений
Дата народження: 9 серпня 1981

Місце проживання:
Гарасимів Івано-Франківська Область
Люди Івано-Франківської області Гарасимів


Полiт. погляди: помiркованi
Відношення до паління: негативно

Останній візит: 27 вересня 2023, 20:47
Сторінку створено: 10 лютого 2013

Підписка на оновлення сторінки

Додайте та налаштуйте сповіщення на свій е-мейл

Перейти

Останні фото

Микола Сцюрко - Останні фото
Микола Сцюрко - Останні фото
Микола Сцюрко - Останні фото
Микола Сцюрко - Останні фото
Запитання
Розробників Сторінка, користувач 1ua
Сторінка Розробників
Чи любите Ви рибалку, як часто рибалите?
Відповідь
Сцюрко Микола, користувач 1ua
Микола Сцюрко
ні

12 липня 2015

Запитання
Климченко Віктор, користувач 1ua
Віктор Климченко
Ви,я розумію,бджоляр?Скажіть,будь ласка,кліщ Варроа,який впав на дно вулика,знову підніметься до бджоли чи не зможе?(Після обробки його на бджолах).
Відповідь
Сцюрко Микола, користувач 1ua
Микола Сцюрко
кожний препарат має свою інструкцію і при правильному використанні препаратів такі питання не повинні виникати я ніколи непідбираю опавших на дно улика кліців

8 вересня 2013

Запитання
Добрий день, ви не підкажете не проживає чи є у вашому населеному пункті Мамчур Василь? Заздалегідь дякую за відповідь
Відповідь
Сцюрко Микола, користувач 1ua
Микола Сцюрко
незнаю нечув такого прізвища

15 серпня 2013

Климченко Віктор, користувач 1ua
Віктор Климченко
«Чому наш добрий народ (і гарний, і працьовитий, і не глупий) впродовж віків був такий безпорадний в боротьбі за національну незалежність? Що придушило нашу душу? Де й коли були зроблені національні помилки?» — ставили питання дисиденти, перебуваючи в концтаборах.
   Поет-великомученик Василь Стус дає відповідь: «Прийняття християнства з Візантії було помилкою, шкідливою для Українського Народу», «величезна брила духовного християнства впала на заюну душу», «Жертвою православ’я ми є найбільшою», «Молода Україна», жовтень, 85 р., Торонто.

Ісус «з коліна Юдиного вийшов», Павло до Жидів. 7, 14. Ісус вірив, що Жиди — Богом вибраний Народ. Він гоям казав: «Послано мене тільки до загублених овець Дому Ізраїла». Маттей, 15, 24. Милосердний Ісус навчав гоїв вірити, що «Спасіння походить під Жидів», Іван, 4, 22.
   Ісус своїй батьківській Вірі (Вірі Мойсеевій) дав доповнення. «Не думайте ви, ніби Я руйнувати Закон чи Пророків прийшов. Я не руйнувати прийшов, а доповнити». Маттей, 5, 17.
   Ісус дав Жидівській Вірі нові поняття. «Не противтеся злому. Коли вдарить тебе хто у праву щоку твою, підстав йому й другу». «Хто забере сорочку твою, віддай йому й свитину», Маттей, 5, 38, 40.
   Віра Христова є реформованою Жидівською Вірою і звуть її Юдохристиянізмом. («Стандарт Жидівська Енцикльопедія» пише: «Християнська релігія виросла з Юдаїзму. Ісус і всі його послідовники були Жидами. І Жидом був Павло — архітект гойського християнізму», стор. 439, Гарден Ситі, Н.-Й. 1959р.).

«Христос був не Бог, а такий же чоловік, як другі, котрий упоминався за бідними людьми і за те був замучений, і як умер, то так і остався, і не воскрес більше», Iв. Франко, 'Культура', 1924 р.

23 червня 2013

Климченко Віктор, користувач 1ua
Віктор Климченко
19-22 червня - Літнє сонцестояння.Купайла.

21-22 червня - Купайло (Собітка, Сонцекрес). Найдовший у році день. Купайло прийде у вінку. Саме в цю чарівну ніч шукайте Цвіт Папороті! На світанку наберіть цілющого зілля - хай буде помічним від усякої напасті. Відкиньте християнські забобони. Не бійтеся! - ось головна заповідь Рідної Віри, яку так довго від нас приховували. З нами Рідні Боги. Обряди Купальського свята такі: заплітання купальського деревця, стрибання через священний вогонь, виплітання вінків для ворожіння, збір цілющого зілля, купання у річках, знайомство та сватання, зустріч купальського Сонця. Палаюче колесо крутять згори у річку - літо повертає на осінь. Сьогодні час Щасливого Шлюбу. Хай у вас народяться гарні, здорові та щасливі дітки на славу Україні!


Купайло (Купала) – Бог (Богиня) літнього сонця, а також назва свята на його честь. І. Нечуй-Левицький у своєму дослідженні української міфології пояснює його назву так: «Ясні літні небесні сили, сонце, блискавка й грім спільними силами ніби купають землю, даруючи їй найбільшу в час празника Купайла родючу силу, а може й од того, що на празник Купайла люде купались у воді, віруючи в її чудову силу» .
Бог літнього сонцевороту (сонцестояння), покровитель шлюбу, кохання, продовження роду; походить від слова купа - поєднання статей, вступ у шлюб; купайлицею також називається ритуальне вогнище цього свята, де священну роль виконують вогонь і вода як засоби очищення (пор. також слово купатися).


Велесова Книга донесла нам таке розуміння Купальського свята: 'Це Бог Купайло гряде до нас і говорить нам, що повинні стати горді і чисті тілами і душами нашими' (дошка 21). КУПАЛБОГ 'до Митнищ правитиме всяким омовінням' (дошка 38-А), вірогідно Митнища - одна з назв купальського періоду. В обрядах Купайла збереглося священне значення вогню (стрибання через Вогнище, спалювання непотрібних речей) і води (купання, перепливання через річку), бо 'Сварог уставив ті омовіння і Купалища і те вказав, що не сміємо те покинути. І умиємо тіла, й умиємо душі свої в чистих водах живих...' (дошка 26).



Інші дослідники припускають, що назва Купайла близька до індоєвропейського «кипіти», «палати», «пристрасно бажати». Вітчизняні дослідники вважають, що назва Купало походить від давньоруського коло – круг, колесо, коловорот, або ж грецького polos – полюс, вісь обертання, поворотна точка. Саме з цього погляду, наш Купайло виявляється тотожним грецькому Аполону, тісно пов’язаному з сонячним круговоротом та календарем. Можлива також паралель Купайла з римським дволиким Янусом – Божеством «входу» і «виходу», миру і війни, лики якого дивляться одночасно в минуле і в майбутнє. Дійсно, свято Купайла ніби ділить рік на дві протилежні частини: теплу і холодну, світлу і темну, проростання рослин і збору врожаю.
У «Густинському літописі» пояснюється, що «Купало бяше Бог обилія, якоже у еллін Церес». Церес у етрусків, а пізніше у греків і римлян вважалася Богинею шлюбу, материнства, небесної долі. Жіноче божество Купала тотожне з малоазійською Кибелою, Богинею кохання і Матір'ю Богів. Всі обряди Купальського свята в цих народів близькі за символікою.

В Україні збереглася назва Купальського вогнища - собітка (від 'со+битіє' - зібрання, 'буття разом'). Наші Купайло і Купайлиця за значенням близькі до римського Купидона і грецької Кибели, що є Богами шлюбу, пристрасті, любові. На думку археологів, у лісостеповій зоні України Купайло (Собутка) святкувалося вже три тисячі років тому. На честь цього свята у поляків названа священна гора Слєнжа (Собутка).
Імена, похідні від Купайло: КУПАВА - дівчинка, народжена на це свято; ім'я означає красива, гарна, по-святковому вбрана; а також - жінка з плавною гордою ходою; КУПАВОН - чоловіче ім'я, що означає збуджений, пристрасний, нестримний.

23 червня 2013

Сцюрко Микола, користувач 1ua
Микола Сцюрко
проживаю в с гарасимів і створив пасіку і з роками  вона стала  племінною  і на сьогоднішній день вирощую і реалізую мічені карпатські матки з власної пасіки в селі гарасимів 
т 0985864316
т 0953156529
imeil   mukola-s@i.ua
www.odnoklassniki.ru/bdzholmatk
vk.com/bdzholmatk

24 лютого 2013

Гості сторінки

Див. далі...

Поділіться сторінкою в соцмережах:



  Закрити  
  Закрити