{Електронний кабінет для платників податків Будищої|Платники податків Будищої з електронним кабінетом|Що робити без податківців у Будищі?|Хто замінить податківців у Будищі?}

Історія існування Державної Податкової або Фіскальної Служби України починається ще з часів 90-х років. Багато хто з жителів Будищої пам’ятає роздуті штати податківців, які були зосереджені на поставлених завданнях. В ті часи ніхто не міг повірити в п’ятикратне скорочення чисельності таких службовців за останні 10-15 років. Як справляються податківці в таких умовах і як обслуговуються платники податків Будищої тепер спробуємо розібратись в даній статті.

Звісно, розвиток телекомунікацій і комп’ютеризація не стоїть на місці. Фіскальна служба створила електронний кабінет платника податків, який дає можливість дистанційно бути на зв’язку з фіскальною службою 24 години на добу. Для малого суб’єкта підприємницької діяльності – це ідеальний варіант обслуговування, причому безкоштовний. Для входу до електронного кабінету потрібно отримати ЕЦП. Як його отримати, ми писали раніше. Оберіть АЦСК (та установа, де видавався ключ – податкова, ПриватБанк, тощо), файл самого ключа, введіть його пароль, натисніть «Зчитати», доки не вийде сам ключ з реквізитами платника податків. І тільки тоді тисніть «Увійти».




Меню електронного кабінету дозволяє отримати перелік послуг, про які платники податків Будищої могли раніше тільки мріяти. Не обов’язково придбавати Медок, Сонату чи інше програмне забезпечення з відправки звітів. З електронним ключем можна створити, заповнити, підписати і відправити звіти прямо на цьому сайті ДФС.




Всі подані звіти зберігаються по періодах, вони є тим архівом, що буде в кожного платника податків при зміні ПК чи ноутбука. Навіть якщо Ви раніше подавали звіти в паперовому вигляді, то зайшовши до електронного кабінету, можна побачити всі звіти, що були подані раніше.




На справді, при сплаті податків дуже часто виникають ситуації, коли податки не надходять до бюджету села, району, області чи держави. На те є певні причини: помилка оператора банку чи власна недбалість, зміна банківських рахунків і т.п. Інколи просто необхідно звірити переплату по кожному податку. Все це просто зробити з даних про сплату платежів.




При відсутності боргу можна навіть замовити довідку про відсутність податкового боргу.

Зменшуючи особистий контакт податківців з платниками податків Будищої, можна економити свій час, нерви та кошти. Разом з тим знижується вірогідність вимагання і отримання хабарів. Звісно, що в даному матеріалі не можливо охопити всі моменти використання електронного кабінету. При виникненні питань звертайтесь до інформаційного довідкового центру ДФС 0 800 501 007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів, з мобільних телефонів - за тарифами операторів мобільного зв’язку).

Прес служба громади


18.12.2018р.


157530









Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити