{Де взяти доступні ліки в Демино-Олександрівці?|Як перевірити ліки в Демино-Олександрівці?|Чи існують безкоштовні ліки в Демино-Олександрівці?|Не спішіть купувати ліки в аптеці|Обережно, підробки ліків!|Долаємо корупцію в медицині Демино-Олександрівки!}

Не секрет, що корупція в медичній галузі б’є по кишені кожного жителя Демино-Олександрівки. Як це відбувається? При відвідуванні лікаря ми всі перебуваємо під час стресу, адже переживаємо за саме цінне – здоров’я. Тому нами так легко маніпулювати. Ми купуємо ліки по будь-якому рецепту. Ще гірше – біжимо в ту аптеку, куди нас «направляють». Досить це терпіти!

У Міністерстві охорони здоров’я розробили додаток, що допомогає шукати аналоги будь-яких ліків. Тому всі призначення лікарів можна перевіряти на сайті «Ліки контроль». Лікуватись інколи треба терміново. Перевірити потрібні препарати можна за декілька хвилин. Підібрати можна дешевший або той, що є в наявності в найближчій аптеці. Сервіс зручний тим, що він дає можливість роздрукувати (переглядати) інструкції до кожного препарату. Сайт підбирає тільки сертифіковані ліки з тих країн і виробників, до яких є довіра. Сервіс декілька разів на день оновлює свою базу даних, щоб забезпечити своєчасний контроль над підробками і неякісними ліками. Більш того, завдяки новому модулю у програмі «Ліки Контроль» жителі Демино-Олександрівки зможуть дізнатися, які препарати їм гарантуються безоплатно, і з’ясувати, чи не забули про них сказати в лікарні. У додатку можна шукати дешевші, проте ефективні аналоги ліків, прочитати офіційні інструкції, перевірити ліки візуально на предмет підробки.


Як бачимо, сайт доступний також у вигляді додатка, який можна встановити на мобільний телефон. Але і це ще не все! За цією адресою сайту Ви зможете дізнатись, які ліки можна отримати безкоштовно у Демино-Олександрівці. Якщо їх немає, то обов’язково мають бути в іншому населеному пункті серед аптек, що підписали договір з місцевим органом влади (закладом охорони здоров’я) та долучились до програми «Доступні Ліки» - див. карту аптек. Для цього у мешканців Демино-Олександрівки має бути правильно виписаний рецепт і бажання зайти до потрібної аптеки. Отримати ліки або доплатити за них. В результаті набагато дешевше можна лікувати серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу, бронхіальну астму тощо. Як насправді це працює, спробуйте перевірити і написати відгук до даної статті. Наша соціальна мережа і далі буде нести світло в оселі всіх мешканців села, наповнюючи їх теплом, надією на світле майбутнє і мир. Будьте здорові!

Прес служба громади


04.07.2018р.


73248

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити