Микола Сова у селі Капустине, Шполянського району відбулись громадські слухання щодо приєднання до Шполянської міської ОТГ. Ініціаторами об’єднання стали сільський голова Наталія Колісник та депутатський корпус сільської ради. Останню ж крапку, у відповідному, демократичному рішенні поставили самі жителі села, які одноголосно підтримали винесену пропозицію