{Відкрита база МВС про авто Гапоно-Мечетного|Авто Гапоно-Мечетного тепер у відкритій базі даних|База даних авто Гапоно-Мечетного на сайті|Інформація про авто Гапоно-Мечетного тепер відкрита}

Питання публічності діяльності влади є одним з інструментів впливу жителів Гапоно-Мечетного на всі основні процеси, що відбуваються в громаді. Відкритість державних реєстрів дає можливість кожному жителю право на прийняття усвідомлених рішень. В цьому році Україна піднялась на друге (!) місце в світі за темпами прискорення відкритості державних інститутів перед своїми громадянами. В загальному рейтингу наша країна входить в двадцятку країн, що інформаційно відкриті в своїх повноваженнях. Щоб в цьому переконатись, ми сьогодні поговоримо про автомобілі. Сьогодні їх придбання не створює надто великої проблеми через їх масовість. І майже в кожної родини Гапоно-Мечетного з достатком вище середнього він є. Але до цього часу ніхто не знав, скільки їх є в твого сусіда, бізнес партнера чи однокласника. І ми можемо тільки здогадуватись, скільки автомобілів зареєстровано на окрему будівельну фірму, фермерське господарство чи комунальне підприємство. При виникненні ДТП ми можемо перевірити, чи дійсно автомобіль зареєстрований саме на особу – винуватця ДТП і тому подібне. Як це зробити?

Міністерство внутрішніх справ створило сервіс - єдиний державний реєстр про володіння транспортними засобами фізичною або юридичною особою. За допомогою власного ключа пройдіть реєстрацію. Як це робити або де взяти особистий ключ ми говорили у відповідній темі сайту.


Перше, що ми побачимо – це Ваші персональні дані, зокрема поштова скринька, що дозволяє отримувати туди результати запитів. Запити можна сформувати для юридичних осіб знаючи їх ЄДРПОУ або повну назву та для фізичних осіб за ІПН або ПІБ та датою народження.


Цього достатньо, щоб отримати на електронну адресу повну інформацію про перелік транспортних засобів згідно таких даних:


Досить примітивні, але цілком зрозумілі відомості не містять державних номерів, зверніть увагу. Але ми тепер, знаючи дату народження свого місцевого чиновника, зможемо дійсно перевірити, чи вніс він всі транспортні засоби до своєї декларації.

Прес служба громади


28.09.2018р.


86945

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити