Іван Тихий

Іван Степанович Тихий

Останній візит: 17 травня 2021, 11:18

журналіст


Сім. стан: одружений
Дата народження: 6 вересня 1947
Місце проживання: Лісна,22
Закривець Львівська Область
Люди Львівської області Закривець
Полiт. погляди: помiркованi
Відношення до паління: негативно
Відношення до алкоголю: негативно
Надихають: добрі справи і добрі люди
Релiг. погляди: християнин
Моб. телефон: 068-429-48-28
Сторінку створено: 24 січня 2010
Тема:

Продається квартира у гірському селищі Підбуж Дрогобицького району Львівської обл.
 

 

 Продається двокімнатна квартира у карпатському смт.Підбуж Дрогобицького району Львівської обл., 48 кв.м.

 

Квартира розташована на першому поверсі шестиквартирного будинку в центрі селища. Є змога добудувати. У помешканні - вода, пічне опалення. Є підвал, невеликий город, господарська будівля.

 

Ціна 15 000 $


Контактний телефон: +38 097 350 27 31, Галина.

https://drohobychanyn.io.ua/s2588967/prodatsya_kvartira_u_girskomu_selishchi_pidbuj_drogobickogo_rayonu_lvivskoe_obl

31 грудня 2016

6 вересня 2016
Літо наше, літечко. Ніченьки короткі, а дні довгі-предовгі. Мало спимо, багато працюємо. Багато й матимемо. Літечко наше!.. Ти наші турботи і клопоти, наші недоспані ночі. Наша праця, праця, праця і наш добробут. Наші болі і жалі, наше щастя та радість, наш ріг достатку для родини, добрих людей, скривджених та знедолених. Літечко красне! Пошли ж нам погодоньки ясної. І дощиків рясних на збіжжя, і на садовину та городину, і на цілюще зілля, і на купелі у річках та озерах, і на холодну водицю в старицях та криницях. І на поля та лани, і на карасі та лини. І на чарівну вроду, щонайкращу погоду
Літечко красне! Ти наша доля турботлива та працьовита. Замовляємо тебе. Не неси нам смертоносних суховіїв, градобоїв та смерчів. Вітрюганів та руйнівних злив нестримних. Хай твої дні та тижні, місяці червень, липень та серпень – три місяці у триєдності з теплом, водою та святою землею – поєднують у собі злагоду, гармонію та добро. Для людей і всього живого. Для кожної травинки і комахи, кожного струмочка і кожної деревинки.
Літечку, літечку! Вроди нам повні льохи садовини та городини, стоги сіна в обори, тонни збіжжя в комори. Дай нам його зберегти та в доброму здоров’ї спожити. Для себе і добрих людей, для живності свійської та дикої. Для природи і її неповторної краси.
Лелеки-лелеченьки! Клекотіть над хатами, кружляйте у безхмарній блакиті. Посилайте добрі голоси вічності. Хай благословляють вони нашу працю щоденну, наш прадавній рід і родовід, нашу святу землю.
Лелеченьки-пелазги! Ви наша прадавня і загадкова історія, легенди, вірування, щастя. Ви наш прапор літа. Наше світле небо, наповнене дивними барвами, неповторними чарами, магічною силою сонця, добра, щастя, гармонії, вічності. Лелеченько-лелеко, чи ще до осені далеко?
Літечко красне. Тебе ми замовляємо і в червні, і в липні, і в серпні. Ми благаємо сонце, небо, воду і землю, усе живе на землі до суголосності та вічної гармонії. Без катаклізмів, румовищ, зла, землетрусів та пожеж. Слава тобі, літечко красне! Слава твоїм барвам, твоєму урожаєві, твоїй красі і нашому добробуту! Слава твоїм місячним та зоряним ночам, твоїм легендам, твоєму коханню, твоїм радощам і твоїм велетенським клопотам!..
15 червня 2016
Запитання
Потрібні розумні люди для співпраці в інвестиційних проектах. МЕТА - створення інвест проектів РОЗВИТКУ КРАЇНИ, розвиваючи села, райони та міста ЧЕРЕЗ людей, що проживають в них. Цікавить Ваша думка, як розвивати ваше місто, район і села. iffec@ukr.net 097 435 91 86, 050 870 18 94, SKYPE Valery.0311 Valery
Відповідь
068-429-48-28
14 червня 2016
Запитання
Іван краще працює в колективі чи наодинці?
Відповідь
НЕзнаю
18 квітня 2016
Запитання
Яку Іван має улюблену книгу?
Відповідь
НЕзнаю
18 квітня 2016
Запитання
Іван добре куховарить?
Відповідь
НЕзнаю
18 квітня 2016
Запитання
Іван залежить від Інтернету?
Відповідь
НЕзнаю
18 квітня 2016
Запитання
Чи може Іван працювати в торгівлі?
Відповідь
НЕзнаю
18 квітня 2016
Запитання
Що Іван може зробити для настання миру в світі?
Відповідь
НЕзнаю
18 квітня 2016

Підписка на оновлення сторінки

Додайте та налаштуйте сповіщення на свій е-мейл

E-mail:


Гості сторінкиПоділіться сторінкою в соцмережах:


support(sobaka)1ua.com.ua