{Булінг серед школярів Івангорода|Що робити з булінгом в Івангороді?|Що таке булінг і як з ним боротись у Івангороді?|Які штрафи за цькування учнів Івангорода?}

Поняття булінгу і школи як своєрідних синонімів в процесі становлення особистості дає основу для того, щоб сьогодні ми звернули увагу на учнів Івангорода. Ми вбачаємо серйозну загрозу цькування дітей в молодому віці на їх правильне виховання. Так чи інакше, здобуття знань серед молодого покоління часто перетворюється на конкуренцію, хто кращий. Якщо в процесі цькування учнів села може створитись імунітет для захисту своїх прав на самовизначення, то це добре. Але якщо булінг перетинає всі можливі і неможливі рамки суспільства, маємо прогнозувати на загострення цього явища в більш агресивні форми людського насильства.

Як запобігти цьому? Є безліч соціальних роликів, які вчать дітей бути захищеними на всі прояви шкільного булінгу. Кривдники тішаться від того, що хтось страждає, але має бути навпаки. Своєю поведінкою треба довести відсутність вразливості і в результаті – відсутність реакції на образу. Дитяча особистість постійно формується. Якщо є об’єкти глузування, які можна виправити – то це звісно краще зробити. Але якщо цього зробити не можна, то краще сприйняти себе таким і полюбити себе. Адже всі люди унікальні і чим більш дитина унікальна, тим вона цінніша для суспільства. Бігти за масою однорідних соціальних елементів – це значить втратити себе. А відстояти себе і своє право на власну гідність – це окреме завдання кожного учня Івангорода. Воно починається змалку і може тривати до закінчення навчального процесу.

Як держава гарантує захист дітей під час прояву булінгу? За даними МВС тільки кожна третя дитина села не стикалась з проявами цькування в школі. Всі решта були об’єктами або спостерігачами своєрідних знущань. І тільки вчора вступив в силу Закон України щодо протидії булінгу. В цілому його обговорення вже показало, наскільки в суспільстві існує проблема дитячих образ і відповідно їх негативні наслідки. Звісно, щоб вирішувати проблему, необхідно її розкрити, замовчувати аж ніяк не потрібно. Як каратимуть кривдників? Це штрафи від 40 до 850 грн за моральне або фізичне насильство та агресію у будь-якій формі, вчинене вперше. За повторне порушення доведеться сплатити 3400 гривень. У випадку скоєння шкоди неповнолітнім, штрафи будуть стягуватись з його батьків, в інакшому разі – сам винуватець має сплатити штраф або відробити на громадських роботах від 20-ти до 60-ти годин відповідно від заподіяної шкоди. Директор з вчителями має контролювати дотримання вимог зазначеного закону, зокрема розглядати заявки від учнів чи батьків Івангорода щодо вчинення булінгу. Але якщо керівник навчального закладу не повідомив представників національної поліції щодо випадку цькування учасників навчального процесу, то з нього має бути стягнена сума штрафу в розмірі від 850 до 1700 грн., виправні роботи на один місяць та відрахування 20% від його заробітку.

Отже, процес пішов. Навчання в школі дає не тільки знання з певних предметів. Це також великий виховний процес, що має на меті розвинути кожну дитину в правильному напрямку. Успіхів учням, батькам та вчителям Івангорода!

Прес служба громади


20.01.2019р.


293637









Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити