{З Днем Незалежності України!|Чи справді ми незалежні?|Що робить нас незалежними?|Незалежність у всіх її проявах}

Тема незалежності української держави вже в котрий раз обговорювалась серед представників громадськості. Можна безліч прекрасних слів підбирати, святкуючи чергову річницю головного свята країни. Але, що насправді робить нас незалежними? Є ряд напрямків суспільно-політичного устрою країни, які після революції гідності, перейшли на новий рівень. Це, перш за все, свобода слова і право на інформацію. Відкрите інформаційне суспільство створює відносини, де кожен житель Хотивелі володіє достатньою інформацією для впливу на владу, яка її оточує, а не навпаки.

Ще одним напрямком здобуття незалежності є захист України від зовнішніх ворогів. Відкрита та прихована агресія почала стримуватись нашою країною, що дає нам можливість усвідомлювати про захист інтересів українців від інших держав, зокрема Росії.

Чимало роботи на шляху істинного віросповідання ще потрібно зробити в напрямку українізації наших церков. Хоча церква і держава мають бути відокремлені, але і не можна просто так спостерігати, як російський патріархат свідомо грає на руку кремля. А ходити до церкви країни, з якою ми воюємо, – значить бути рабом імперії зла, що воює проти нашої незалежності.

Якщо брати фінансову складову розвитку України, то вона знаходиться в залежності від МВФ. Хоча і грошова політика уряду направлена на проведення реформ, приймати самостійні рішення без погодження з західними донорами ми не можемо. Якщо ми відмовимось від співпраці з МВФ, то економіка, як і національна валюта, впаде до ще одного історичного мінімуму.

Що робити? Як бути? В Хотивелі, як і в Україні, є ряд перспективних напрямків економічного зростання. Дехто вбачав Україну космічною державою, але догнати світових лідерів в цьому напрямку вже пізно. Теж саме можна сказати і про машинобудування. Для туризму потрібна розбудова відповідної інфраструктури. Розвиток ІТ галузі можливий, але через відтік більшості кадрів до високооплачуваних країн це зробити вже складно. Єдиний вихід – це земля, на яку зазіхають дедалі більше фінансово-промислових груп, аграрних корпорацій. Через збільшення чисельності нашої планети с/г продукція користується попитом у всьому світі. А це валютні надходження до країни і міцна гривня. Земляні запаси використовуються не в повній мірі. А розвиток фермерського господарства має бути на першому місці, щоб створити заможний середній клас. Тільки так наша країна може стати незалежною і диктувати свої вимоги через ціни на продовольство.

З Днем Незалежності України!

Прес служба громади


24.08.2018р.


96562


Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити