{Яку освіта дає школа сьогодні?|Що дають учням Комінтерна шкільні знання?|Чому варто бути з нами на зв’язку?|Що Ви пам’ятаєте з шкільних знань?}

Попереду ціле літо відпочинку, учні нарешті складуть книжки й зошити. Чим запам’ятався учням Комінтерна цей шкільний рік? Які знання будуть використані в наступному навчальному році, а які в житті? Сьогодні система освіти побудована таким чином, щоб дати учням села ті знання, які їм не завжди потрібні в дорослому житті. Тому інколи кажуть, що освіта дає гроші на хліб, а самоосвіта дає гроші й масло, що значно краще.

Наша соціальна мережа публікує ті теми для громадян Комінтерна, що являються корисними знаннями. Насамперед – це безкоштовні послуги і сервіси, що надаються державою та іншими соціальними інститутами. Багато хто про них не чув і не знає як користуватись. В реальному житті молоде подружжя обов’язково стикнеться з бюрократичними процедурами придбання житла, сплати податків, комунальних платежів. Чимало жителів Комінтерна не використовують своїх прав, як захистити себе, написати позов до суду, звернення до депутата, заяву в поліцію. В державі існує підтримка малозабезпечених родин, допомога при відкритті власної справи, субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Більшість мешканців села не знає, як вести себе при попаданні в ДТП, мало хто страхує своє майно, бо мало кому відомо як відшкодовуються завдані збитки. Список можна продовжувати довго і довго. Це знання, які ніколи не дадуть в школі. Якщо їх своєчасно не надавати жителям Комінтерна, вони будуть вести себе як справжні двієчники, хоча за партами були ідеальними учнями. Залишайтесь з нами і до нових зустрічей!

Прес служба громади


29.05.2018р.


43831

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити