Всі записи (37)

SEO просування сайту: чому це важливо для вашого бізнесу

Практично кожна компанія сьогодні має власний корпоративний вебсайт або інтернет-магазин. Перехід до онлайн-режиму дозволяє охопити широку аудиторію потенційних клієнтів. Але цілком природно, що зі збільшенням кількості інтернет-магазинів посилюється й конкуренція між ними. Щоб вебресурс займав найвищі позиції в пошуковій видачі Google, необхідно замовити SEO просування від професіоналів. Це комплексна послуга, спрямована на покращення позицій сайту. Результат не забариться: вихід на перші місця видачі за ключовими фразами, збільшення трафіку. А звідси й зростання продажів.

Пошукове просування: ключові етапи

Насамперед необхідно чітко розуміти, що SEO просування сайту є безперервним процесом. Просувати потрібно як бренд загалом, так і окремі сторінки з новими товарами та послугами. Відповідно, першим етапом є розробка стратегії, яка дозволить правильно розставити акценти та раціонально використати бюджет. Після того як визначились із цілями, приступають до наступних кроків.

Аналіз конкурентів та виокремлення семантичного ядра

Семантика відіграє чи не найважливішу роль для оптимізації під ключові запити. Це набір слів і фраз, які визначають інформаційний напрямок ресурсу. Аби розкрутка та просування сайтів принесли відчутні результати, потрібно проаналізувати топових конкурентів в обраній ніші, за якими фразами та словами їм вдалося досягти високих позицій. Часткове використання цих словосполучень допускається під час просування власного проєкту: «запчастини у Києві», «вартість навчання англійській онлайн», «доставлення піци в Харкові» та ін.

Наповнення текстовим контентом

Запити, за якими покупці потраплятимуть до інтернет-магазину, необхідно застосовувати у статтях та товарних картках. Це кропітка робота, оскільки запити мають низьку або високу частотність. Їх потрібно вставляти в тексти делікатно, уникаючи переспаму, інакше результат буде протилежним. Тобто текстовий контент має бути зручним для читання й корисним для відвідувачів.

Окрім вище названих завдань, пошукове просування та розкрутка сайтів включають такі стадії:

 • внутрішня та зовнішня оптимізація, покращення юзабіліті;
 • налаштування рекламних кампаній у Google та соціальних мережах;
 • адаптація під мобільні гаджети;
 • посилальне просування;
 • аналіз статистики та внесення змін до поточної стратегії.
 • Взагалі-то, виконувати ці завдання можна й самостійно, найнявши до штату фахівця маркетолога. Однак, набагато вигідніше SEO просування замовити у професійному агентстві з великим портфоліо та відмінною репутацією, щоб відчути збільшення трафіку та конверсії. До того ж вам гарантують доступну вартість послуг та реальну віддачу вже найближчим часом.

  Вебстудія Artjoker: розкрутка сайтів з нуля в Україні

  Інтернет став потужним інструментом для реалізації проєктів будь-якого рівня складності, що приноситимуть власникам солідні прибутки. Створення розкрутка та просування сайтів у Києві, Харкові та по Україні загалом від вебстудії Artjoker — це можливість охопити широку аудиторію потенційних клієнтів. Переваги співпраці з агентством Digital маркетингу:

 • накопичено величезний практичний досвід просування в Google та інших пошукових системах;
 • доступні ціни, гнучкі тарифні плани під будь-який бюджет;
 • швидке виведення у ТОП пошукової видачі;
 • комплексні послуги — від опрацювання ідеї до створення та розкрутки інтернет-магазину;
 • виконання замовлень точно в обумовлений термін.
 • Якщо бажаєте замовити SEO просування, достатньо звернутися до онлайн-консультанта Artjoker для отримання вигідної комерційної пропозиції.

  Перегляди 309
  Чи є в Україні перевірені ліцензійні казино онлайн?
  Що таке скриптовий слот і як його відрізнити від сертифікованого
  Новини спорту України: "Зоря" горить в Австрії і збірна


  Поділіться сторінкою в соцмережах: