Василь Костюк О, іще один НЛО. Чи, може, це козацьке сонце?
5 січня 2012
Валерій Побідаш Коли робив фото, не побачив, тож пішов до хати і не прослідкував.
Мабуть, Ви маєте рацію.
17 січня 2012
Див. всі 3 коментарі
Надія Зятик-Сапеляк Таємна сила вітрила підіймала, смутку чарами своїми навівала, п'янкого трунку ще й з келиха п'янкого, як кров багряного і як полин гіркого.