{Монетизація субсидій в Олексіївці|Субсидії на рахунках жителів Олексіївки|Як можна використати субсидію в 2019 році|Монетизація субсидій Олексіївки 2019 року}

Довгоочікувані гроші на рахунках жителів Олексіївки від економії комунальних послуг. Чого хотіли жителі села, які вкладали гроші в утеплення своїх осель і економили на енергоносіях? Правильно! Справедливості! Тепер держава повинна буде їм повернути цю економію на особистий рахунок в кінці опалювального сезону. Як це відбудеться? Читайте далі…

Кабінет міністрів України ухвалив постанову про монетизацію субсидій або отримання їх у грошовій формі. Ці зміни стосуватимуться тих мешканців Олексіївки, що звернуться в січні 2019 року для отримання субсидій на період опалювального сезону. А також тих, що звернуться для отримання субсидій в травні на період неопалювального сезону та всіх інших з 1-го жовтня.

Раніше жителі Олексіївки могли дізнатись про розмір субсидії в отриманих платіжках. Тепер субсидія буде надходити на їх персональний рахунок в ощадбанку. Її розмір буде звірятись з комунальним платежем. При недостачі платежу буде приходити смс на телефон про необхідність зробити доплату. Але основна перевага в тому, що не треба буде сплачувати обов’язковий платіж і вся зекономлена сума буде накопичуватись на особовому рахунку. Після закінчення опалювального сезону її можна буде використати на власний розсуд. Що було раніше? За невикористану субсидію треба було написати заяву, щоб отримати певну винагороду в розмірі близько 700 гривень. Якщо пояснити все на цифрах, то маємо приблизно такі розрахунки: держава виділила 12 тисяч гривень на субсидію мешканцю Олексіївки. Він кожного місяця використовував лише 1,5 тисячі гривень і витратив тільки 9 тисяч гривень на комунальні платежі. Решта 3 тисячі гривень він може витратити на додаткове утеплення будинку, щоб в наступний рік залишилось ще більше грошей від економії. Платіжки будуть йти до споживачів комунальних послуг як і раніше. Жителі села тепер можуть контролювати використання обсягу спожитих послуг, нарахування платежів.

Питання відкриття особових рахунків саме в ощадбанку пояснюють розгалуженими відділеннями цього банку по всій країні та достатнім досвідом роботи в такому напрямку. А можливість забрати зекономлені гроші перенесли на кінець опалювального (неопалювального) періоду для того, щоб не провокувати жителів Олексіївки до неправомірного використання коштів, адже можуть виникати борги за комунальні послуги.

Прес служба громади


31.12.2018р.


88289

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити