{Чи є у вас судимість?|Як безкоштовно отримати довідку про відсутність судимості?|Як отримати довідку про відсутність судимості онлайн?|Для чого отримують довідку про відсутність судимості?}

Надання онлайн послуг з кожним роком все далі поширюється в усі сфери життя Пашуок. Цей раз ми будемо говорити про замовлення довідки про несудимість через Інтернет. Ця послуга абсолютно безкоштовна, її інколи замовляють мешканці села при працевлаштуванні на іншу роботу, надання в установи інших держав, отримання візи чи виїзду за кордон, отримання дозволу на зброю, для військового комісаріату, для усиновлення чи з інших питань. Хтось з жителів може перевірити себе на майбутнє, чи дійсно він є не судимий. Ця довідка видається лише на вимогу і запит самого громадянина, тобто самому собі. На вимогу державних чи інших органів запит такий сформувати неможливо, щоб проти громадян не можна було висловити претензії в незаконний спосіб чи маніпулювати такою судимістю.

Для замовлення довідки переходимо на сайт МВС – «Громадянам України» - «Видача довідок про відсутність або наявність судимості» - «Онлайн замовлення довідки та перевірка статусу готовності» - «Зробити за допомогою електронноцифрового підпису» (ЕЦП). (Як робити ЕЦП ми розкажемо жителям Пашуок в наступних статтях, більш детально ще розкажуть держслужбовці, бо вони щороку подають декларацію через Інтернет з використанням ЕЦП. ) Вибравши свій ключ та вказавши до нього пароль, необхідно заповнити форму та відправити. В результаті буде видно номер довідки, який дозволить перевірити її статус готовності через тижнів два. Хоча її граничний термін готовності один місяць. На електронну адресу прийде два файли, один в форматі pdf (довідка), інший в форматі p7s (підпис). Друкування довідки вважатиметься її копією. А оригіналом буде сам файл, який можна буде відправити на вимогу електронною поштою та скинути на флешку.

Перевірка довідки проводиться на сайті центрального засвідчувального органу - необхідно обрати два ті самі файли, щоб побачити достовірність її видачі. Таку перевірку вже може зробити будь-хто з адресатів самої довідки. На сайті буде видно, ким і коли вона була підписана. Інколи такі матеріали про видачу довідок економлять жителям Пашуок час, нерви та гроші. Додавайте цю сторінку в закладки, щоб вона завжди була під рукою. До нових зустрічей!

Прес служба громади


25.05.2018р.


41867

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити