Василь Кириченко У Рашівському ліцеї відбулося зворушливе свято для четвертокласників — «Прощання з початковою школою».
Минуло чотири роки відтоді, як ви вперше переступили поріг свого класу. За цей час було багато різних моментів: перші труднощі й невдачі, хвилювання та переживання. Але було значно більше перемог, досягнень, радості від нових знань і щирих дитячих посмішок.
Дорогі мої учні, щиро дякую вам за старанність, підтримку, розуміння та незабутні роки, проведені разом. Дякую батька…