Автор фото явно щось переплутав-Звенигородка це мiсто а не смт
23 июня 2010
ФОТОГРАФА НА МИЛО!!!!!!!!!!!!!!!!Познущався з нашого мiста i в першу чергу з наших жителiв!!!!!
23 июня 2010
Лілія Козаченко Фотограф без порівняння мудріший ніж ти,який навіть не зареєструвався щоб показати хто він, а залишає нісенітниці під фото людей,які показують красу рідного краю!
23 июня 2010
Олег Сироватко адміністратору сторінки вчора виповнилося 60 років - давайте привітаємо його з ювілеєм!