{Електронний кабінет водіїв Романівського|Де мають реєструватись водії Романівського?|Онлайн сервіс для водіїв Романівського|Відкриті бази даних для водіїв Романівського}

Електронні послуги всіх органів державної влади з кожним роком все глибше проникають у всі сфери ділового життя громадян Романівського. Сьогодні ми продовжуємо автомобільну тематику і поговоримо про Електронний кабінет водія. Те, що він працює в режимі дозвільної експлуатації звертати не треба, адже більшість функцій там працюють в звичайному режимі. Ми мали змогу протестувати цей сервіс і першими в Романівському розповісти про його роботу. Отож, ділимось враженнями.

Так виглядає перша сторінка при вході в систему.


Ми вибираємо перший спосіб авторизації (файловий носій), тому що маємо ЕЦП від Приватбанку. (Як отримати ЕЦП – ми писали в цій статті).


Вибираємо свій центр сертифікації, особистий ключ, вводимо до нього пароль і тиснемо «Зчитати ключ».


При вході відбувається ідентифікація користувача, ми бачимо свої дані. Система просить ввести номер телефону та електронну пошту, щоб оперативно отримувати інформацію про штрафи та інші дані.


Далі ми бачимо головне меню і основні дані про водія та його транспортні засоби. При відкритті окремої одиниці авто видно всі реквізити, що зазначені в техталоні. Окремо видно дані про штрафи та адміністративні протоколи (якщо вони були), національне та міжнародне посвідчення водія (якщо воно видавалось після 2014 року), та записи до сервісних центрів (можна зробити з електронного кабінету).


Це все добре, але тепер водії Романівського нарешті можуть побачити скільки коштує індивідуальний номерний знак. На сайті ми можемо вибрати нашу область і перевірити чи він не зайнятий.


Літери можуть бути як українські так і латиниця. Термін виготовлення індивідуальних номерних знаків установлюється до одного місяця з моменту передачі одного примірника. Для їх замовлення необхідно звернутись в Головний сервісний центр, за вказаною електронною адресою. Вартість послуги складає:
300 гривень — три символи;
90 гривень — кожний наступний (до восьми символів);
500 гривень — графічний елемент;
238 грн. 80 коп. — вартість спецпродукції.

В електронному кабінеті водія можна зробити запит по VIN-коду (Vehicle Identification Number) будь-якого транспортного засобу. Тобто отримати всі дані техталону автомобіля по його номеру.


Але і це ще не все. Ми можемо отримати за невелику плату дані з додаткових баз даних. Зокрема, наявність обтяжень на авто, показання одометра, наявність страхових полісів, проходження технічного огляду і тому подібне.


Якщо взяти наші матеріали, то до повного переліку ми можемо додати ще декілька корисних статей. Читайте статтю «Відкрита база даних авто Романівського», «Як перевірити цивілку в Романівському». Отже, відкритість інформаційного суспільства дає більше шансів на його успішний розвиток. Ми працюємо в даному напрямку, щоб разом розігнати димову завісу над вже існуючими сервісами і тримаємо руку на пульсі потреб кожного жителя села.

Пресс служба общества


19.01.2019г.


82645

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити