{Продовольчий ринок Романівського|Де купити продукти в Романівському?|Де продати продукти харчування?|Онлайн маркет продовольства в Романівському}

Внаслідок карантинних обмежень на функціонування закладів торгівлі багато жителів Романівського напряму зіткнулись з продовольчою проблемою. Через закриття ринків споживачі та постачальники сільгосппродукції не можуть знайти один одного. Доводиться купувати продовольство в супермаркетах – те, що зазвичай належить великому бізнесу чи іноземцям. Але вихід є! Зовсім недавно в Україні запрацювала безкоштовна платформа, на якій можуть зустрітись власники сільськогосподарської продукції та її потенційні споживачі без посередників! Наша соціальна мережа приєдналась до широкої пропаганди цього проекту виключно на громадських засадах, бо вбачає в цьому користь українському суспільству на період карантину.

В деталях описувати роботу сайту «Ринок» немає необхідності. Кожен житель Романівського може знайти свою область, продукти, вибрати сортування та умови доставки продукції.Доки сервіс не набрав великих обертів, виробникам с/г продукції одними з перших можна зареєструватись на сайті і вказати контакти, щоб безкоштовно додати оголошення про продаж продукції. І тепер не обов’язково стояти на ринку. Покупці телефонують, домовляються і роблять замовлення. Доставка поштою зараз працює в звичному режимі. Цей сервіс також підійде тим споживачам Романівського, що хочуть купити свіжу продукцію з перших рук. Пошук потрібного асортименту на карті може привести вас до сусіда через дорогу. І ви будете вже напряму споживати якісні продукти в Романівському, підтримуючи свого виробника.Як бачимо все працює дуже просто. Не забувайте ділитись новинами нашого сайту. Корисні матеріали потребує кожен.

Прес служба громади


27.04.2020р.


67001

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити