Questions-answers Interview All records

307 ...

Сироватко Олег, 1ua user
Олег Сироватко
Вітаю, друзі.
Додаток входу на сайт через фейсбук наклав певні обмеження на наш сайт через так би мовити необхідність підтвердження сайту як юридичної чи фізичної особи. Так як проект наш соціальний то можливості його використовувати немає.
Натомість розробив вхід (реєстрацію) на сайті через Гугл, що дозволить користувачам швидше реєструватись і входити на сайт.
Нагадую, хто зареєстрований раніше через інші скриньки - вхід на сайт без змін - по логіну і паролю

8 may 2024

Question
Все пропало, немов корова язиком злизала, були ми близькими, тепер ви отут, а я в чумаки, та по сіль волами. Гей воли, чого ви стали! Василь Кириченко з Рашівки.
Answer
Сироватко Олег, 1ua user
Олег Сироватко
Верніться в сім'ю :)

25 april 2024

Question
Колись я тут багато писав. Тепер поглянув, а нічого не бачу. Чому ти Олег, всі мої записи не показуєш?
Answer
Сироватко Олег, 1ua user
Олег Сироватко
Все є, на сторінці Рашівки - меню більше 12 тис. записів

25 april 2024

Question
Добрий день Олег! Де ти там Олег? Я ж, ось, а тебе, ні чути, ні видно!
Answer
Сироватко Олег, 1ua user
Олег Сироватко
Тут я, живий :) Доброго дня

25 april 2024

Question
М Євгеній, 1ua user
Євгеній М
Всі світлини мали нормальний вид до відправки на сайти.Раніше була можливість ровернуть на сайті.
Answer
Сироватко Олег, 1ua user
Олег Сироватко
Раніше не було такої можливості. Але сайт був оновлений - тому зображення при завантаженні стають іноді боком. Спробуйте в телефоні одне фото повернути

23 april 2024

М Євгеній, 1ua user
Євгеній М
Пробував не получається,загружає з поворотом.Зробіть поворот світдин на сайті,якщо це можливо.
24 april 2024
Сироватко Олег, 1ua user
Олег Сироватко
Добре, спробую
25 april 2024
Question
Добрий вечір! Я отримала з с. Говтвянчик садженци Магнолії, як зрозумити, що це обман. Ви пишите,що вам вислали палки. Валентина
Answer
Сироватко Олег, 1ua user
Олег Сироватко
Я нічого там не замовляв. Але бачу на сторінці багато негативу, будьте обережні

11 april 2024

Question
Стожар-Ревуцкий Тім, 1ua user
Тім Стожар-Ревуцкий
Олеже як змінити назву альбому...
Answer
Сироватко Олег, 1ua user
Олег Сироватко
треба натиснути на "Альбоми" - зверху сторінки і далі редагувати. Це якщо свій альбом. Якщо населений пункт - то треба знизу натиснути "Стати адміном" - я затверджу і будуть такі аналогічні права

27 february 2024


307 ...




  Close  
  Close