Питання-відповіді Інтерв'ю Всі записи

307 ...

Сироватко Олег, користувач 1ua
Олег Сироватко
Вітаю, друзі.
Додаток входу на сайт через фейсбук наклав певні обмеження на наш сайт через так би мовити необхідність підтвердження сайту як юридичної чи фізичної особи. Так як проект наш соціальний то можливості його використовувати немає.
Натомість розробив вхід (реєстрацію) на сайті через Гугл, що дозволить користувачам швидше реєструватись і входити на сайт.
Нагадую, хто зареєстрований раніше через інші скриньки - вхід на сайт без змін - по логіну і паролю

8 травня 2024

Запитання
Все пропало, немов корова язиком злизала, були ми близькими, тепер ви отут, а я в чумаки, та по сіль волами. Гей воли, чого ви стали! Василь Кириченко з Рашівки.
Відповідь
Сироватко Олег, користувач 1ua
Олег Сироватко
Верніться в сім'ю :)

25 квітня 2024

Запитання
Колись я тут багато писав. Тепер поглянув, а нічого не бачу. Чому ти Олег, всі мої записи не показуєш?
Відповідь
Сироватко Олег, користувач 1ua
Олег Сироватко
Все є, на сторінці Рашівки - меню більше 12 тис. записів

25 квітня 2024

Запитання
Добрий день Олег! Де ти там Олег? Я ж, ось, а тебе, ні чути, ні видно!
Відповідь
Сироватко Олег, користувач 1ua
Олег Сироватко
Тут я, живий :) Доброго дня

25 квітня 2024

Запитання
М Євгеній, користувач 1ua
Євгеній М
Всі світлини мали нормальний вид до відправки на сайти.Раніше була можливість ровернуть на сайті.
Відповідь
Сироватко Олег, користувач 1ua
Олег Сироватко
Раніше не було такої можливості. Але сайт був оновлений - тому зображення при завантаженні стають іноді боком. Спробуйте в телефоні одне фото повернути

23 квітня 2024

М Євгеній, користувач 1ua
Євгеній М
Пробував не получається,загружає з поворотом.Зробіть поворот світдин на сайті,якщо це можливо.
24 квітня 2024
Сироватко Олег, користувач 1ua
Олег Сироватко
Добре, спробую
25 квітня 2024
Запитання
Добрий вечір! Я отримала з с. Говтвянчик садженци Магнолії, як зрозумити, що це обман. Ви пишите,що вам вислали палки. Валентина
Відповідь
Сироватко Олег, користувач 1ua
Олег Сироватко
Я нічого там не замовляв. Але бачу на сторінці багато негативу, будьте обережні

11 квітня 2024

Запитання
Стожар-Ревуцкий Тім, користувач 1ua
Тім Стожар-Ревуцкий
Олеже як змінити назву альбому...
Відповідь
Сироватко Олег, користувач 1ua
Олег Сироватко
треба натиснути на "Альбоми" - зверху сторінки і далі редагувати. Це якщо свій альбом. Якщо населений пункт - то треба знизу натиснути "Стати адміном" - я затверджу і будуть такі аналогічні права

27 лютого 2024


307 ...




  Закрити  
  Закрити