{Які зміни в наданні субсидії в цьому році?|Які нові обмеження щодо отримання субсидій|Хто отримає субсидії в Вітрогоні?|Хто не отримає субсидії в Вітрогоні?}

Міністерство соціальної політики щороку скорочує виплати субсидій тим громадянам хутора, що потребують компенсації витрат на оплату комунальних послуг. Приблизно кожна шоста родина Вітрогона має звернутись до управління соціального захисту з метою переоформлення субсидії, адже додались певні обмеження.

По-перше, це стосується сімей, що мають у власності автомобілі віком менше 5-ти років, мовляв субсидія не потрібна.

По-друге, подати потрібно нову декларацію тим, у кого є дохід від оренди нерухомості.

По-третє, особам працездатного віку, що не реєструються як безробітні, оскільки працють без оформлення в Україні або за кордоном, органи соцзахисту автоматично рахуватимуть дохід три прожиткові мінімуми – 5286 гривень. В інакшому випадку необхідно буде стати на облік до центру зайнятості.

По-четверте, з 1 травня 2018 року субсидія не надається, якщо площа квартири перевищує 120 кв. метрів, а будинку – 200 кв. м.

По-п’яте, з 1 травня 2018 року соціальна норма на газ буде наближена до реальних обсягів використання і становитиме 4,5 куб.м на 1 кв.м площі, електроенергії – 30 кВт.год на 1 кв.м площі.

По-шосте,норма понаднормової площі житла може бути збільшена не більш ніж на 30%.

Крім того, з’явились і позитивні сторони. Відтепер оформити субсидію можна не обов’язково в управлінні соціального захисту. Документи приймають також в об’єднаній територіальній громаді, якщо вона була створена. Також за економію споживання газу в еквіваленті 100 кубів та електроенергії в розмірі 150 кіловат надається компенсація. Це близько 700 грн. Заяву по повернення таких коштів потрібно подати до 01 вересня. Відслідковувати зміни щодо наявності такої економії жителі хутора можуть в платіжках за житлово-комунальні послуги.

Прес служба громади


02.05.2018р.


45952

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити