{У В'язівку можна знайти власника авто по його номеру|Як шукати власника авто В'язівка по його номеру?|Нові номери в В'язівку, що з ними робити?|Нові номери і нове спілкування в В'язівку} Автомобільна тема інколи піднімається на просторах нашої соціальної мережі, адже у В'язівку чимало водіїв, які хочуть бути в курсі всіх подій такого напрямку. Це дві теми, які не зв’язані між собою, проте мають один спільний знаменник – це державний номер автомобіля. Зрозуміло, що його колись придумали, щоб можна було ідентифікувати кожне авто у світі. Так, до речі, у світі, а не в Україні. Всі жителі В'язівка звикли читати номери кирилицею, проте це латинські літери, їх просто вимовляють рідною мовою для простоти спілкування і запам’ятовування.
Ще поки Україна вступить в Євросоюз пройде не одна видозміна наших номерів. З прапорцем, синюваті, обрамлені. Тепер придумали міняти перші літери номерних знаків. Не тільки у нашій області, а й по всіх регіонах України. Ну вже ніби звикли до наших номерів. Тепер у В'язівку можна побачити інший номерний знак і будеш здогадуватись, чи це новий номерний знак, чи хтось приїхав погостювати. Публікуємо в такому разі таблицю всіх регіонів України з старими/новими початковими літерами номерних знаків.
Тепер плавно переходимо до іншої теми. Так от. Якщо кожний автомобільний номер має свій унікальний номер, значить він є один такий, що не повторюється. Його можна використати для ідентифікації не машин, а водіїв! Навіщо це, скажете ви? Це своєрідна площадка для відкритого спілкування. Ви прогулюєтесь В'язівком, раптом бачите машину з вибитим склом. Як знайти власника авто? Викликати поліцію? Це буде довга бюрократична процедура, яка нікому особливо не потрібна. Тому для цього створили додаток Autogram (на жаль, поки що лише для Apple, розробка для Android ще не готова). З мобільного телефону можна знайти власника авто, повідомити йому про неприємність, наприклад, світло невимкнутих фар. Або навпаки, часто хочемо спитати про деталі машини, нові тюнингові фішки, заручитись порадою щодо деяких запчастин схожого автомобіля. Як бачимо, життя не стоїть на місці. Винаходи стрімко набирають своїх обертів та практичне застосування. Якщо сьогодні жителі В'язівка можуть познайомитись через своє авто, то завтра автівки будуть знайомитись через своїх господарів. Роботизація неминуча. Прес служба громади 02.08.2018р. 98408 |
Поділіться сторінкою в соцмережах:
Закрити |