{Де перевірити цивілку водіїв Жигайлового?|Що робити у Жигайловому у разі ДТП?|Без цивілки нема відшкодування збитків|Хто з водіїв Жигайлового оформив цивілку?}

Кожен житель Жигайлового є учасником дорожнього руху, навіть якщо він є пішоход чи велосипедист. Тільки не кожен знає, як вести себе у разі ДТП. Мова йде про збитки у вигляді матеріальної шкоди чи втрати здоров’я. Коли хтось із мешканців села потрапляє у ДТП необхідно спитати у винуватця аварії про наявність страхового полісу або цивілки, як кажуть в народі. Вона потрібна, щоб відшкодувати збитки згідно євро протоколу. Це такий собі документ, який можуть заповнити самі учасники ДТП або з допомогою патрульної поліції.

Так от, останнім часом цивілки не всі оформлюють, деякі підробляють, бо не у всіх автовласників можна її перевірити. Тому при настанні ДТП виникає необхідність перевірити страховий поліс на сайті моторотранспортного бюро України. Перевірку може зробити кожен житель Жигайлового навіть з мобільного телефону без реєстрації по двом запитам – номеру транспортного засобу і номеру полісу на певну дату. Приміром, у першому випадку результат буде приблизно такого змісту:


Ця послуга доступна для автівок з євро номерами також. Всі цивілізовані країни мають таку послугу перевірки страхового полісу. Ми йдемо в ногу з часом і намагаємося інформувати читачів Жигайлового про всі доступні послуги. На разі все, до нових зустрічей!

Прес служба громади


10.06.2018р.


55805

Поділіться сторінкою в соцмережах:
  Закрити  
  Закрити